Nowa stacja paliw LOTOS w Szczecinie

Stacja LotosOtwarta 24 lipca br. stacja, zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Merkatora, to piąty obiekt LOTOSU w stolicy województwa zachodniopomorskiego. To dobra informacja nie tylko dla szczecinian, ale także dla wszystkich kierowców, którzy po opuszczeniu miasta udają się w dalszą podróż w kierunku centralnej lub wschodniej Polski.

Pamiętajmy, że tego typu inwestycje nie dzieją się z dnia na dzień. Budowa tej stacji ruszyła prawie pół roku temu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oddajemy dziś do dyspozycji naszych klientów nowoczesne, ergonomiczne i atrakcyjne wizualnie miejsce, w którym nie tylko zatankują oni paliwo, ale też przygotują się do dalszej podróży.Obiekt ten doskonale uzupełnia nasze portfolio stacji szczecińskich.

– podkreśla Wojciech Weiss, prezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Stacja zlokalizowana jest przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Szczecina – drodze krajowej nr 10 – łączącej aglomeracje: szczecińską, bydgosko-toruńską oraz warszawską. Obiekt jest przystosowany zarówno do obsługi pojazdów osobowych, jak i pojazdów ciężkich. Dedykowane stanowiska dla pojazdów TIR, dystrybutor AdBlue, parking i duży plac manewrowy sprawiają, że kierowcy aut ciężarowych zapewne polubią ten punkt na mapie Szczecina. Kierowcy aut osobowych mogą korzystać z oddzielnej wiaty i dystrybutorów.

Na stacji działa Cafe Punkt oferujący pełną ofertę gastronomiczną. Oprócz wyśmienitych hot dogów i kanapek, można tu również napić się świeżo zmielonej, aromatycznej kawy. W ramach obiektu funkcjonuje również restauracja Subway dla kierowców preferujących kanapki tej uznanej marki.

Spółka LOTOS Paliwa posiada obecnie 507 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. LOTOS jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Podróżnych) w Polsce.

LOTOS

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress