Nowa stacja paliw LOTOS w Szczecinie

Stacja LotosOtwarta 24 lipca br. stacja, zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Merkatora, to piąty obiekt LOTOSU w stolicy województwa zachodniopomorskiego. To dobra informacja nie tylko dla szczecinian, ale także dla wszystkich kierowców, którzy po opuszczeniu miasta udają się w dalszą podróż w kierunku centralnej lub wschodniej Polski.

Pamiętajmy, że tego typu inwestycje nie dzieją się z dnia na dzień. Budowa tej stacji ruszyła prawie pół roku temu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oddajemy dziś do dyspozycji naszych klientów nowoczesne, ergonomiczne i atrakcyjne wizualnie miejsce, w którym nie tylko zatankują oni paliwo, ale też przygotują się do dalszej podróży.Obiekt ten doskonale uzupełnia nasze portfolio stacji szczecińskich.

– podkreśla Wojciech Weiss, prezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Stacja zlokalizowana jest przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Szczecina – drodze krajowej nr 10 – łączącej aglomeracje: szczecińską, bydgosko-toruńską oraz warszawską. Obiekt jest przystosowany zarówno do obsługi pojazdów osobowych, jak i pojazdów ciężkich. Dedykowane stanowiska dla pojazdów TIR, dystrybutor AdBlue, parking i duży plac manewrowy sprawiają, że kierowcy aut ciężarowych zapewne polubią ten punkt na mapie Szczecina. Kierowcy aut osobowych mogą korzystać z oddzielnej wiaty i dystrybutorów.

Na stacji działa Cafe Punkt oferujący pełną ofertę gastronomiczną. Oprócz wyśmienitych hot dogów i kanapek, można tu również napić się świeżo zmielonej, aromatycznej kawy. W ramach obiektu funkcjonuje również restauracja Subway dla kierowców preferujących kanapki tej uznanej marki.

Spółka LOTOS Paliwa posiada obecnie 507 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. LOTOS jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Podróżnych) w Polsce.

LOTOS

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Więcej w Cafe Punkt, Grupa Lotos, Lotos, Lotos Paliwa, Otwarcie stacji, Polskie stacje paliw, Stacje paliw
Orlen & Lotos
PKN ORLEN ze zgodą KE na przejęcie Grupy LOTOS

PKN ORLEN otrzymał od Komisji Europejskiej warunkową zgodę na przejęcie Grupy LOTOS. Wynegocjowane warunki gwarantują możliwość dalszego rozwoju połączonego koncernu...

Zamknij