TankuJEMY HOT DOGI za 1 grosz! Wakacyjna promocja na stacjach LOTOS

Lotos Hot Dog na stacjiChrupiąca bułka z parówką i ulubionym sosem. Hot dog to idealna przekąska w czasie wakacyjnej podróży. 1 lipca na stacjach paliw LOTOS w całej Polsce wystartowała promocja TankuJEMY HOT DOGI za 1 grosz! To proste jak bułka z parówką!

Wakacje w Polsce to w tym roku najpopularniejsza urlopowa destynacja. Podczas podróży warto zatrzymać się na stacji LOTOS, gdzie czekają hot dogi za 1 grosz dla kierowcy i maksymalnie trójki dzieci (w wieku do 18 lat).

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy zatankować 25 litrów dowolnego paliwa i kupić kawę, inny napój z kawiarki Cafe Punkt lub napój energetyczny Dynamic. Po spełnieniu tych dwóch warunków można odebrać hot doga dla siebie i dla dzieci, z którymi podróżujemy płacąc 1 grosz za każdego hot-doga w promocji. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma jednego hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunków zakupowych. Maksymalna liczba hot dogów wydawanych w ramach jednej transakcji to 4 sztuki. W ramach promocji wydawane są tylko hot dogi w standardowym rozmiarze.

Hot dogi na stacjach LOTOS to przekąska z najwyższej jakości składników, dostarczanych przez polskich producentów. Do wyboru są: delikatna parówka z szynki (93% mięsa z szynki), świetnie doprawiona kiełbaska wyborna z ziołami, kabanos, ostra kiełbaska chilli lub tradycyjna parówka. Wszystkie serwowane w chrupiącej, klasycznej bułce pszennej lub pszennej z kiełkami żyta z dodatkiem sosu: ketchupu, musztardy, sosu duńskiego, amerykańskiego, tysiąca wysp, mayo bbq, meksykańskiego.

Cafe Punkt to najwyższa jakość polskich produktów. Ciesz się smakiem w czasie wakacyjnych podróży! TankuJEMY na LOTOSIE!

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. lub do odwołania.

2 koment.

  • 30 sie 2020 | URL komentarza | Odpowiedz

    Niestety nie jest tak jak napisano w artykule. Po zatankowaniu na stancji orlen poprosiłem o hoddogi dla dzieci i powiedziano mi że potrzebuje karte vitaj i kupon na hoddogi.
    Dzieci wyjechały rozczarowanie z przekonaniem że reklama Orlenu kłamie.

    • 31 sie 2020 | URL komentarza | Odpowiedz

      Karta Vitay obsługiwana jest przez sieć Orlen, więc po prostu pomylił Pan stacje, ponieważ promocja na hot-dogi dotyczy wyłącznie sieci Lotos, o czym świadczy powyższy artykuł. Sam udział w promocji nie wymaga posiadania jakiejkolwiek karty lojalnościowej 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress