Wtorki i Czwartki z Shell V-Power

Shell chce pomóc kierowcom w bezpiecznym i komfortowym powrocie na drogi. Właśnie dlatego ruszyła nowa akcja „Wtorki i Czwartki z Shell V‑Power”, dzięki której klienci Shell w wybrane dni tygodnia, będą mogli wypróbować paliwa Shell premium w cenie paliw podstawowych.

Wtorki i czwartki z Shell V-PowerW trosce o bezpieczny powrót na drogi

Dla wielu osób podróże znów stają się koniecznością, dlatego Shell chce oferować kierowcom to co najlepsze, aby mogli bezpiecznie i komfortowo wrócić na drogi. Od 21 maja br. najlepsze paliwa Shell V-Power są dostępne w wybrane dni tygodnia w cenie paliw podstawowych. We wtorki benzynę Shell V-Power 95 można kupić w cenie Shell FuelSave. W czwartki klienci mniej zapłacą za Shell V‑Power Diesel.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów i pracowników są dla nas najważniejsze. Wraz z luzującymi się obostrzeniami zauważamy, że na polskie drogi wraca coraz więcej kierowców. Z tego względu zdecydowaliśmy się zastąpić „Wtorki z Shell V-Power” akcją „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power”. Dzięki temu klienci mogą kupić najlepsze paliwa Shell w cenie paliw podstawowych w bezpieczny sposób, ponieważ wzmożony ruch na stacjach spowodowany promocją, rozłoży się na dwa dni. W ten sposób chcemy zapewnić klientom dostęp do naszych najlepszych produktów i jednocześnie zagwarantować jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

– mówi Konrad Ito, Brand Manager w Shell Polska.

Dodatkowo dla osób przyzwyczajonych do zasad zakończonej promocji „Wtorki z Shell V‑Power” od 21 maja do 28 czerwca br. będzie obowiązywał okres przejściowy. Dzięki temu we wtorki zarówno benzyna Shell V‑Power 95 jak i Shell V‑Power Diesel będą nadal dostępne w cenie paliw podstawowych. W czwartki w niższej cenie będzie można zatankować tylko Shell V‑Power Diesel.

Po zakończeniu okresu przejściowego, tj. od 29 czerwca br., benzynę Shell V‑Power 95 będzie można kupić w cenie Shell FuelSave 95 jedynie we wtorki, a Shell V-Power Diesel tylko w czwartki.

Aby zatankować wybrane paliwo w niższej cenie wystarczy odwiedzić stację Shell w odpowiedni dzień tygodnia i zatankować maksymalnie do 100 litrów objętego promocją paliwa.

Lista stacji biorących udział w akcji jest dostępna na stronie internetowej: https://www.shell.pl/kierowcy/oferty-i-promocje.html

Kampania jest prowadzona w social mediach (Facebook, Instagram) na YouTubie i w radio –  spoty promocyjne. Towarzyszy jej również outdoor m.in. na stacjach Shell.

Paliwa Shell V-Power

Shell V-Power to najlepsze paliwa Shell o innowacyjnym składzie, stworzone, aby pomagać zagwarantować najlepsze osiągi i poprawić wydajność silnika. Posiadają one wzmocnioną formułę czyszczącą DYNAFLEX, która pomaga chronić elementy układu paliwowego takie jak zawory czy wtryskiwacze przed nawarstwiającym się osadem wpływającym na wydajność. Shell V-Power to również jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należy Ferrari oraz BMW M.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Shell zależy na tym, aby podróże kierowców były w pełni bezpieczne, wydajne i komfortowe. W  związku z sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19 w każdym punkcie Shell utrzymywany jest najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Przestrzegamy wszystkich rekomendacji i nakazów Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W związku z panująca sytuacją m.in.: została zwiększona dyscyplina i częstotliwość dezynfekcji najczęściej użytkowanych obszarów, podłogi są myte kilka razy dziennie detergentami odkażającymi, klienci mogą korzystać z płynów dezynfekujących do rąk oraz jednorazowych rękawiczek dostępnych u obsługi stacji. Dodatkowo w celu zapewnienia odpowiedniej higieny dystrybutory paliwa są regularnie dezynfekowane. W sklepie zalecane są bezgotówkowe transakcje, a w skanowanie karty Shell ClubSmart odbywa się bezdotykowo.

Aktualne informacje o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na stacjach Shell znajdują się na stronie: https://www.shell.pl/covid19.html

Shell Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Więcej w Clubsmart, COVID-19, Konrad Ito, Koronawirus, Paliwa, Shell, Shell Polska, Shell V-Power
Kolejny transport sprzętu zakupionego przez LOTOS dotarł do Polski

Samolot AN-124 z około 105 tys. kombinezonów i 210 tys. przyłbic na pokładzie wylądował 11 maja br. o godz. 17.30...

Zamknij