LOTOS realizuje plany i otwiera nowe stacje

Stacja LotosSpółka LOTOS Paliwa otworzyła 506 stację paliw w swojej sieci. Nowa stacja znajduje się w Łapach, w woj. podlaskim, na przecięciu dróg wojewódzkich DW 681 oraz DW 682.

To 194 stacja franczyzowa w naszej sieci. Mimo stanu zagrożenia epidemicznego, udało nam się zrealizować z sukcesem ten projekt. To efekt determinacji i zaangażowania franczyzobiorcy oraz całego zespołu LOTOS Paliw. To także dowód zaufania do siły naszej marki.

– mówi Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu ds. handlu detalicznego spółki LOTOS Paliwa.

Stacja w Łapach usytuowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 682, w bardzo dobrej lokalizacji z możliwością wjazdu z obu kierunków ruchu. Uzupełnieniem oferty dla klientów stacji są dwie myjnie: automatyczna i ręczna oraz możliwość wykonania przeglądu rejestracyjnego w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Na stacji znajduje się również parking dla samochodów osobowych na ok. 20 miejsc.

Stacja przeszła dużą metamorfozę ze stacji lokalnej do najnowszego standardu LOTOS. Przeprowadzono generalny remont budynku, m.in. wyburzono część ścian, zmodernizowano elewację, wymieniono całą stolarkę okienną z drzwiami. Zaprojektowano i wykonano nowe toalety, została wymieniona podłoga i sufit podwieszany, zmienił się układ sklepu, lada kasowa została przeniesiona w inne miejsce.

W ramach usług świadczonych na stacji klienci będą mogli oprócz robienia zakupów w sklepie, skorzystać z pełnej oferty Cafe Punkt, który wyposażono w nowoczesny ekspres umożliwiający wybór 3 pojemności kawy w pełnym asortymencie oraz możliwość przygotowania wypiekanych w piecu zapiekanek.

Nasza współpraca z LOTOSEM rozpoczęła się ok. 5 lat temu. Jesteśmy typową firmą rodzinną, dlatego ważne dla nas jest zapewnienie stabilnej pozycji pozwalającej na generowanie zysków ze sprzedaży paliw i usług, a także utrwalanie pozycji na terenie województwa. Usytuowanie stacji przy przecięciu dwóch dróg wojewódzkich sprawa, że najważniejszy jest komfort i zadowolenie podróżnych.

– mówi Alina Sylpaczuk, właściciel stacji.

Marka LOTOS jest ceniona na Podlasiu ze względu na bardzo dobrą jakość paliwa, nowoczesny wygląd stacji i wnętrze sklepu oraz szeroką ofertę produktów w sklepie i gastronomii.

– uzupełnia Marek Laskowski, Kierownik Operacyjny Sieci DOFO odpowiedzialny za pozyskiwanie stacji franczyzowych w tym regionie.

Łącznie w województwie podlaskim funkcjonują 23 stacje LOTOS: 14 w formacie Premium i 9 w formacie Optima. W sumie w sieci LOTOS działa 506 stacji, w tym 312 własnych i 194 franczyzowych. Zgodnie ze strategią, liczba stacji systematycznie rośnie.

Adres stacji:
Stacja paliw Lotos Premium P246,
Ul. Mostowa 11A, 18-100 Łapy,
woj. podlaskie

LOTOS

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress