Orlen uruchomił wersję mobilną swojej strony internetowej

orlen mobilna

fot. Petrol24.pl

PKN ORLEN uruchomił witrynę korporacyjną w wersji przystosowanej na urządzenia mobilne. Tym samym do użytku internautów oddany został nowoczesny kanał komunikacji pozwalający na dostęp do najważniejszych treści korporacyjnych. Koncern udostępnił także mobilną wyszukiwarkę stacji paliw.

Użytkownicy urządzeń mobilnych, w tym coraz bardziej popularnych smartfonów, mogą w łatwy i szybki sposób korzystać z dostępu do kluczowych informacji dotyczących PKN ORLEN znanych z klasycznej wersji www.orlen.pl. Nowy serwis m.orlen.pl umożliwia dostęp do wszystkich informacji prasowych, raportów giełdowych, notowań akcji czy wyników finansowych.

Na witrynie m.orlen.pl internauci mają również możliwość sprawdzenia hurtowych cen paliw, listę aktualnych ofert przetargowych oraz najważniejsze telefony kontaktowe do Spółki. Na urządzeniach mobilnych można też  posłuchać branżowego audiobooka o historii polskiej nafty, lub sięgnąć po publikacje elektroniczne. Nowością w Centrum Prasowym są pliki audio z nagraniami konferencji prasowych, które w sposób nieobciążający łącza umożliwiają szybki dostęp to treści przedstawianych i komentowanych przez PKN ORLEN.

Wszystkie treści zawarte w korporacyjnej części m.orlen.pl dostępne są w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Orlen

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress