Nowe stacje w sieci LOTOS

W sierpniu sieć stacji LOTOS powiększyła się o trzy nowe lokalizacje – Szepietowo w woj. podlaskim, Łużna w woj. małopolskim oraz Turek w woj. wielkopolskim. Obecnie w całej sieci LOTOS działa 496 stacji.

Stacja Lotos SzepietowoStacja w Szepietowie, otwarta 2 sierpnia, znajduje się przy drodze krajowej nr 66, na odcinku pomiędzy Wysokim Mazowieckim a Brańskiem. Oferuje olej napędowy i benzynę zarówno w wersji 95, jak i w wersji Dynamic 98 oraz LPG. Stacja ma sklep o powierzchni 100 metrów kwadratowych z Cafe Punkt, myjnię samochodową ręczną, odkurzacz, kompresor i parking.

Współpracuję z LOTOSEM już 10 lat. To moja piąta stacja i chyba najpiękniejsza. Mamy dobre wyposażenie, m.in. bardzo potrzebny pokój dla rodzica z dzieckiem. Stacja jest zlokalizowana w centrum miasta, blisko dworca. Wyniki sprzedażowe już nas cieszą.

– mówi Tomasz Miliszkiewicz, właściciel stacji w Szepietowie.

Stacja Lotos Łużna10 sierpnia otwarto stację w miejscowości Łużna przy drodze wojewódzkiej nr 977 łączącej Tarnów z Gorlicami i dalej ze Słowacją. Stacja oferuje sprzedaż paliw: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 Dynamic oraz LPG, ma też dystrybutor dla TIR. Do dyspozycji klientów są sklep o powierzchni 100 metrów kwadratowych wraz Cafe Punkt, odkurzacz i kompresor. W przyszłości zaplanowana jest budowa myjni bezdotykowej oraz stacji kontroli pojazdów.

Zarządzam teraz już dwiema stacjami. Inne brandy nie sprawdzają się tak dobrze jak LOTOS. Mogę to powiedzieć z całą stanowczością.

– mówi Krzysztof Adamczyk, kierownik stacji w Łużnej.

Stacja Lotos TurekKolejny obiekt otwarto 27 sierpnia w miejscowości Turek przy drodze wojewódzkiej 470, łączącej Kościelec z Kaliszem. Stacja oferuje paliwa: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 oraz LPG. W ofercie ma również sklep o powierzchni 110 metrów kwadratowych wraz z Cafe Punkt, dystrybutor dla TIR, odkurzacz, kompresor, parking, parking TIR oraz bar-restaurację.

To moja piąta stacja w sieci LOTOS. Współpraca z LOTOSEM od wielu lat przebiega prawidłowo i dlatego zdecydowałem się na jej rozwój.

– ocenia Zenon Sobczak, właściciel stacji w Turku.

Cieszą mnie nowe stacje i pozytywne opinie wyrażane przez naszych franczyzobiorców. W najbliższych miesiącach planujemy dalszy rozwój sieci franczyzowej. W realizacji jest szereg kolejnych projektów, w tym zupełnie nowe stacje, budowane z myślą o sieci LOTOS.

– podsumowuje Adam Pawłowicz, wiceprezes Zarządu ds. handlu spółki LOTOS Paliwa.

W sumie w sieci LOTOS działa 496 stacji, w tym 307 własnych i 189 franczyzowych. Zgodnie ze strategią, liczba stacji systematycznie rośnie.

LOTOS

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Więcej w Adam Pawłowicz, Cafe Punkt, Franczyza Lotos, Krzysztof Adamczyk, Lotos Łużna, Lotos Paliwa, Lotos Szepietowo, Lotos Turek, Otwarcie stacji, Paliwa, Stacja benzynowa, Stacja paliw, Stacje benzynowe, Stacje paliw, Tomasz Miliszkiewicz
MOYA TIR
MOYA na Dzień TIRa

Każdy z 3,3 mln pojazdów ciężarowych zarejestrowanych w Polsce przejeżdża rocznie średnio ok. 90 tys. kilometrów. To 17,5% całkowitej wartości...

Zamknij