Innowacyjne paliwa AMIC Pro – nowość w kategorii paliw Premium

Paliwa Amic PROPaliwa Premium AMIC Pro zadebiutowały właśnie w ofercie sieci AMIC Energy. Paliwa są dostępne na nowych stacjach AMIC Energy w wersji 95-oktanowej dla silników benzynowych oraz olej napędowy dla pojazdów z silnikami Diesla.

W nowym paliwie wykorzystano szereg rozwiązań, które chronią wtryski paliwa przed gromadzeniem się osadu. Wysokiej jakości komponenty zapewniają ochronę i sprawne działanie wtryskiwaczy, tym samym umożliwiają zwiększenie mocy silnika i jego wydajności.

Uszlachetniające dodatki zastosowane w AMIC Pro w zwiększonej ilości obniżają spalanie, a auto może pokonać znacznie dłuższą trasę na jednym baku.  Paliwo zostało opracowane wg specjalnej formuły, która pozwala obniżyć w nowych silnikach ilość cząstek stałych emitowanych do powietrza.

AMIC Pro to jedyne na polskim rynku paliwo Premium dostosowane do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa – idealne dla silników GDI.

AMIC Energy to sieć nowoczesnych stacji, zlokalizowanych w całej Polsce, która intensywnie rozwija produkty marek własnych, tym samym odpowiada na potrzeby klientów w zakresie asortymentu wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnej cenie.

Wdrożeniu paliw AMIC Pro towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem Czysta moc silnika! (digital, radio, tv) realizowana w lipcu/sierpniu br. Twarzą kampanii jest kierowca rajdowy Łukasz Byśkiniewicz.

AMIC Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress