Innowacyjne paliwa AMIC Pro – nowość w kategorii paliw Premium

Paliwa Amic PROPaliwa Premium AMIC Pro zadebiutowały właśnie w ofercie sieci AMIC Energy. Paliwa są dostępne na nowych stacjach AMIC Energy w wersji 95-oktanowej dla silników benzynowych oraz olej napędowy dla pojazdów z silnikami Diesla.

W nowym paliwie wykorzystano szereg rozwiązań, które chronią wtryski paliwa przed gromadzeniem się osadu. Wysokiej jakości komponenty zapewniają ochronę i sprawne działanie wtryskiwaczy, tym samym umożliwiają zwiększenie mocy silnika i jego wydajności.

Uszlachetniające dodatki zastosowane w AMIC Pro w zwiększonej ilości obniżają spalanie, a auto może pokonać znacznie dłuższą trasę na jednym baku.  Paliwo zostało opracowane wg specjalnej formuły, która pozwala obniżyć w nowych silnikach ilość cząstek stałych emitowanych do powietrza.

AMIC Pro to jedyne na polskim rynku paliwo Premium dostosowane do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa – idealne dla silników GDI.

AMIC Energy to sieć nowoczesnych stacji, zlokalizowanych w całej Polsce, która intensywnie rozwija produkty marek własnych, tym samym odpowiada na potrzeby klientów w zakresie asortymentu wysokiej jakości produktów w bardzo korzystnej cenie.

Wdrożeniu paliw AMIC Pro towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem Czysta moc silnika! (digital, radio, tv) realizowana w lipcu/sierpniu br. Twarzą kampanii jest kierowca rajdowy Łukasz Byśkiniewicz.

AMIC Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Więcej w Amic, AMIC Energy, AMIC Polska, AMIC Pro, Łukasz Byśkiniewicz, Paliwa, Stacje benzynowe
MOYA Stacja
Anwim pozyskał 140 milionów złotych na rozwój sieci stacji paliw MOYA

ANWIM S.A. pozyskał środki na realizację planów rozwoju sieci stacji paliw pod marką MOYA.  Pieniądze zapewni Bank Gospodarstwa Krajowego na...

Zamknij