W wakacje tankuj z rabatem na LOTOS

Stacja Lotos w SosnowcuWyjeżdżasz na urlop samochodem? LOTOS ma dla Ciebie coś specjalnego! Zatrzymaj się po drodze na jednej z naszych stacji i zatankuj swoje auto. Dzięki temu wracając z wypoczynku skorzystasz z rabatu na paliwo.

Wakacyjna promocja dla klientów sieci LOTOS przyda się przede wszystkim tym, którzy na urlop wybierają się samochodem. Każdy, kto zatankuje minimum 15 litrów dowolnego paliwa, otrzyma kupon rabatowy uprawniający do zniżki o wysokości 5 gr/litr do wykorzystania przy kolejnym tankowaniu. Każdy kupon ważny jest 14 dni od daty jego wydania. Warunkiem skorzystania z rabatu jest przekazanie go sprzedawcy przed płatnością.

To nie tylko idealna propozycja dla wracających z wakacyjnych podróży, ale również dla wszystkich tych, którzy na co dzień często pokonują setki kilometrów swoimi czterema kółkami. Przy okazji zapraszamy też do skorzystania z szerokiej oferty gastronomicznej naszych Cafe Punktów. Na każdego czeka tam aromatyczna kawa oraz przeróżne przekąski.

Promocja obowiązuje od 24 lipca do końca sierpnia na większości stacji sieci LOTOS (organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji). Kupony rabatowe są jednorazowe i nie sumują się. Jeden kupon upoważnia do otrzymania rabatu na paliwo do jednorazowej transakcji. Rabat może być naliczony maksymalnie dla 100 litrów paliwa. Po 31 sierpnia kupony rabatowe zachowają swój termin ważności.

Promocja nie dotyczy transakcji z użyciem kart flotowych.

Nie czekaj i ruszaj w podróż!

Pobierz regulamin promocji oraz listę stacji biorących w niej udział.

LOTOS

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress