Sieć MOYA powiększyła się o kolejne 4 stacje

MOYA Nadarzyn IIKolejne 4 stacje przybrały barwy MOYA. Do sieci dołączyły 3 stacje Partnerskie oraz jedna stacja własna, należąca do firmy Anwim S.A.

W podwarszawskim Nadarzynie po zakończonej modernizacji, do dyspozycji klientów oddana została stacja własna należąca do firmy Anwim S.A..  Jest to 33. stacja własna MOYA. Stacja znajduje przy ul. Pruszkowskiej 20E, zaledwie kilometr od wjazdu na trasę S8. Na ofertę stacji składają się paliwa 95, ON, ON MOYA Power, AdBlue w pojemnikach, dania i napoje z konceptu gastronomicznego Caffe MOYA oraz spożywczy i motoryzacyjny asortyment sklepu.

MOYA JazowskoStacja w Jazowsku to kolejna po stacji w Nowym Sączu placówka należąca do Firmy BIZNES Monika Pietryga. To obiekt o wysokim standardzie, który w ostatnim czasie przeszedł proces rebrandingu z wykorzystaniem nowej wizualizacji sieci MOYA i oferty gastronomicznej Caffe MOYA. W sąsiedztwie stacji znajduje się warsztat wulkanizacyjny oraz motel.

MOYA BachorzynDo sieci dołączyła również stacja w Bachorzynie (woj. łódzkie), należąca do firmy PHU Marex, znajdująca się przy drodze wojewódzkiej nr 484 na trasie Łask – Bełchatów. Stacja posiada udogodnienia dla kierowców TIR – oprócz szybkiego wlewu diesla i konceptu gastronomicznego Caffe MOYA do dyspozycji jest parking na ok. 10 aut i prysznic.

MOYA Mszana DolnaBarwy MOYA przybrała także stacja w Mszanie Dolnej (woj. małopolskie), należąca do Grupy UCHACZ S.A. S.J. Stacja zlokalizowana jest przy ul. Orkana 51, niedaleko drogi 968 na trasie Mszana Dolna – Kamienica. W ofercie znajdują się paliwa, gastronomia Caffe MOYA i asortyment sklepu.

***
MOYA to najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Została założona w 2009 roku, należy do polskiej spółki ANWIM S.A.. Liczy obecnie ponad 170 placówek, w tym 33 stacje własne. Stacje sieci MOYA obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych. Swój dynamiczny rozwój sieć MOYA zawdzięcza korzystnym warunkom współpracy z Partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ. Plany sieci to 250 stacji do roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki ANWIM S.A.

MOYA Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress