Patent na zimę na pełnych obrotach – Shell radzi kierowcom, jak dbać o auto w mroźne dni

ShellCzy pianka do golenia może przydać się w mroźny poranek, dlaczego zawsze warto mieć w kieszeni monetę o nominale 1 zł i ile prawdy jest w piosence „Iść w stronę słońca” zespołu Dwa Plus Jeden? Na te i inne pytania odpowiada najnowsza kampania Shell „Patent na zimę na pełnych obrotach”.

Chcąc być blisko kierowców 365 dni w roku, Shell podpowiada, co zrobić, żeby poranne odśnieżanie, zamarznięte szyby czy nieodpalające auto zaliczały się już tylko do przeszłości i podkreśla, że patentem, który zapewnia podróż przez zimę na pełnych obrotach są paliwa Shell V-Power rekomendowane przez BMW M.

Pierwsza rada, którą daję kierowcom w sezonie zimowym, brzmi „tankuj do pełna”. Gdy mamy więcej paliwa, w baku jest mniej miejsca na parę wodną z powietrza. W niskich temperaturach para wodna skrapla się i do paliwa dostaje się woda. Mniej wody to mniej kryształów lodu, które mogą blokować filtr paliwa, a przez to unieruchomić samochód.

– mówi Marcin Rykała, ekspert Shell ds. jakości paliwa.

Zależy nam, aby nasi klienci czerpali przyjemność z jazdy przez cały rok. Dlatego przygotowaliśmy kampanię, która pomoże kierowcom przejechać przez zimę na pełnych obrotach. Przez całą zimę podpowiadamy m.in. jak zmniejszyć ryzyko unieruchomienia auta w zimę, co poza paliwem ma wpływ na rozruch i gdzie postawić samochód na noc, by rano było łatwiej go odmrozić. Zachęcamy też klientów do tankowana naszego najlepszego paliwa Shel V-Power. Uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą je kupić z rabatem za punkty o 25 gr taniej na litrze.

– mówi Katarzyna Starke-Zarańska, Fuels Brand Manager, Shell Polska.

Kampania „Patent na zimę na pełnych obrotach” obejmuje działania w prasie i internecie, spoty radiowe, a także współpracę z influencerami. Do współpracy Shell zaprosił Moto Doradcę, Iwonę Blecharczyk oraz kanały „5 sposobów na…” i „Marek Drives”. Wszyscy oni będą publikować na swoich kanałach patenty na zimową jazdę.

Shell

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress