Ruszyły szkolenia dla PSP HUZAR

stacje huzar

fot. POLpetro

W ramach projektu „Profesjonalna kadra branży paliwowej w województwie małopolskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, ruszyły szkolenia dla sieci stacji paliw HUZAR w województwie małopolskim. 

W szkoleniach wezmą udział właściciele oraz pracownicy stacji paliw. Szkolenia zostały podzielone na 3 grupy: szkolenia interpersonalne i szkolenia z zakresu merchandisingu (dla pracowników stacji paliw) oraz szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem(dla właścicieli stacji paliw).

W ramach projektu odbędą się również indywidualne szkolenia z zakresu obsługi stacji paliw dla pracowników stacji paliw. W ich trakcie każdy z pracowników otrzyma indywidualne wsparcie w formie 6 godzinnego coachingu z trenerem.

Szkolenia te mają na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników stacji paliw w zakresie obsługi klienta oraz właściwej ekspozycji towaru na stacjach Huzar a także pokazanie właścicielom stacji jak skutecznie i w nowoczesny sposób prowadzić własną firmę.

Aby ułatwić wszystkim uczestnikom dojazd i udział w szkoleniach, zajęcia prowadzone są w trzech miastach Małopolski: Nowym Targu, Gorlicach oraz Dobiesławicach.

POLpetro

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress