Paliwa na stacjach HUZAR spełniają najwyższe normy

Stacja HuzarInspekcja Handlowa przeprowadziła badania laboratoryjne paliw na losowo wybranych stacjach. Jak wskazuje najnowszy raport UOKiK, na stacjach należących do sieci HUZAR nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.

Wyniki kontroli przeprowadzanych w pierwszym półroczu bieżącego roku wykazał, że poddane stacje paliw należące do sieci PSP HUZAR działają prawidłowo, a sprzedawane paliwo spełnia wszelkie wymagania jakościowe.

To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla sieci, ale także dla naszych klientów. Sprzedawane przez nas paliwo spełnia wszelkie wymogi jakościowe określone przepisami prawa. To sukces wszystkich właścicieli stacji i ich pracowników. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów, ponieważ chcemy, aby klienci odjeżdżali z naszych stacji z zadowoleniem i pewnością, że zatankowali dobre paliwo.

– powiedział Ireneusz Jabłonowski, Prezes HUZAR PSP S.A.

Inspekcja Handlowa dokonuje kontroli jakości paliw na losowo wybranych stacjach zgodnie z ustawą z 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontroli jakości paliw i rozporządzeniem Ministra Gospodarki z 9 października 2015 r. w prawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych.

Celem tego procederu jest weryfikacja wprowadzanych do obrotu paliw, a także przeciwdziałanie transportowaniu i obrotowy tymi produktami, które nie spełniają wymagań określonych przepisami prawa.

HUZAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress