Plany rozwoju stacji MOYA w 2012 roku

moya stacja

fot. MOYA

Specjalnie dla portalu Petrol24.pl – pani Monika Ostaszewska, Główna Specjalistka ds. Reklamy i Marketingu w sieci MOYA, udzieliła komentarz na temat planów rozwoju sieci stacji paliw tej marki na rok 2012. Zapraszamy do krótkiej lektury.

Plany rozwoju sieci MOYA na rok 2012 zakładają 75 stacji w naszych barwach (przy 50 na koniec roku 2011), by z końcem roku 2013 przekroczyć liczbę 100. Z jednej strony starać będziemy się wzmocnić naszą obecność w regionach, gdzie już jesteśmy dobrze rozpoznawalni (np. Wielkopolska, Mazowsze), z drugiej zaś pojawiać się tam, gdzie do tej pory nas nie było (np. Mazury). Podczas planowania ekspansji w pierwszej kolejności zainteresowani jesteśmy lokacjami przy najważniejszych drogach krajowych i w miastach powyżej 100 tysięcy mieszkańców, jednak każda stacja z potencjałem, niezależnie od swojego położenia, skupić może naszą uwagę. Mając na względzie powyższe założenia liczbowe, wierzymy, że zarówno plan na ten, jak i przyszły rok zostanie przekroczony.

Pani Monika Ostaszewska dodała także:

Rok 2012 będzie także kolejnym rokiem rozwoju naszych sieciowych kącików kawowych Caffe MOYA. Obecnie działa ich ponad 30, jednak zainteresowanie nimi – szczególnie pośród nowych Partnerów w sieci – jest duże, toteż z pewnością wkrótce naszej aromatycznej kawy i chrupiących hot dogów skosztują klienci kolejnych stacji MOYA.  W tym roku rozwijany będzie także nasz program flotowy MOYA Firma, wdrożymy również obsługę kart UTA i DKV. Będziemy także mocniej obecni na rynku pod kątem marketingowym.

Petrol24.pl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress