Sieć Huzar otworzyła nową stację w Nidzicy

Stacja Huzar

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Polskie Stacje Paliw Huzar sukcesywnie powiększają swoją sieć o kolejne lokalizacje. W lutym 2017 r. otwarta została czerwono-żółta stacja paliw w Nidzicy.

Nowa stacja sieci Huzar oferuje swoim klientom cztery rodzaje paliw: benzynę Pb95 oraz Pb98, olej napędowy oraz LPG. Oprócz 8 standardowych stanowisk do tankowania, obiekt wyposażony jest także w szybki „nalew” dla TIR-ów oraz bezdotykową myjnię samochodową. W przestronnym, 100-metrowym sklepie, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, można dokonać zakupu najpotrzebniejszych płynów eksploatacyjnych, akcesoriów samochodowych oraz produktów spożywczych. Stacja zaprasza także do skosztowania gorących napojów w kąciku kawowym Najlepsza kawa Huzar oraz posilenia się przed dalszą podróżą pysznymi hot-dogami.

Otwarcie kolejnej stacji w sieci PSP Huzar, to powód do zadowolenia dla wszystkich Huzarowców. Nidzica, to jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych na Warmii i Mazurach, dlatego cieszymy się, że Huzar obecny będzie także tutaj. Nasze stacje oferują najwyższej jakości towary i usługi. Stawiamy na polską gościnność oraz profesjonalizm.

– powiedział Ireneusz Jabłonowski, Prezes Huzar PSP S.A.

Stacja Huzar w Nidzicy kusi bogatym asortymentem oraz szczególnym podejściem do klienta. Jak wszystkie obiekty w czerwono-żółtych barwach, przyciąga wzrok dzięki nowoczesnej wizualizacji i zapadającym w pamięć logo.

O przystąpieniu do Huzara zadecydowały względy ekonomiczne i patriotyczne. Polskie Stacje Paliw Huzar oferują najkorzystniejsze na rynku warunki członkowskie oraz możliwość samodzielnego regulowania i dostosowywania cen, do potrzeb lokalnego rynku. Ponadto jest to polska marka, dobrze znana kierowcom i budząca zaufanie, co również stanowiło kwestię priorytetową podczas wyboru brandu.

– powiedział Marcin Franczak, właściciel stacji.

Stacja oferuje swoim klientom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, atrakcyjne programy lojalnościowe. Biznes Profit – przeznaczony dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, dzięki tzw. karcie flotowej, umożliwia otrzymanie atrakcyjnych rabatów na każdej stacji Huzar. Szarża Prezentów – oferta skierowana do klientów indywidualnych – to program lojalnościowy, w którym każdorazowy zakup paliwa na stacjach sieci premiowany jest punktami. Nowoczesna karta zbliżeniowa umożliwia ich naliczanie w szybki i prosty sposób, a zsumowane bonusy można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Nowa stacja sieci Huzar położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, nad rzeką Nidą – jednym z ulubionych zakątków turystycznych pojezierza. W okolicy znajduje się zamek krzyżacki z XIV w., a także Ratusz, Browar Zamkowy i liczne XIX-wieczne zabudowania. Nidzica to doskonałe miejsce na weekendowy wypad – obecność dobrze wyposażonej stacji paliw z pewnością ucieszy wszystkich poszukiwaczy przygód.

Huzar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress