Total zwiększa liczbę stacji w województwie łódzkim

Stacja paliw Total ChociwKoncern Total otworzył stację paliw w województwie łódzkim. Placówka zlokalizowana jest w miejscowości Chociw (powiat tomaszowski), przy Drodze Wojewódzkiej nr 726. To kolejna inwestycja Total w tym regionie.

Nowa stacja pod marką Total oferuje oleje napędowe Diesel i Excellium Diesel, dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98, a także LPG. Akceptowana jest na niej płatność kartami Eurotrafic, UTA oraz DKV.

Na stacji znajduje się całodobowy sklep z asortymentem dobranym według potrzeb lokalnego rynku. Klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej dostępnej w kąciku Pause Café. Dodatkowo w budynku i na parkingu stacji dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Cieszymy się z faktu otwarcia kolejnej stacji w województwie łódzkim. Jestem przekonany, że dobra lokalizacja obiektu i nasze doświadczenie rynkowe zagwarantują satysfakcjonującą współpracę z nowym franczyzobiorcą.

– mówi Benoît Pimont, Dyrektor Generalny Total Polska.

Stacja paliw Total w miejscowości Chociw powstała w wyniku współpracy nawiązanej z firmą BENZ-PAL.

Total dąży do umocnienia pozycji w Polsce oraz kontynuuje pracę nad stworzeniem sieci w modelu franczyzy spełniającej najwyższe standardy. Koncern traktuje Polskę, jako strategiczny rynek w Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego zakłada długofalowe inwestycje w rozwój sieci w modelu franczyzowym.

Total

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress