Firma Kingspan Environmental przedstawia innowacyjne rozwiązania do przechowywania paliw i AdBlue®

Kingspan Titan FuelMasterŚwiatowy lider w zakresie przechowywania i dystrybucji AdBlue® i oleju napędowego, firma Kingspan Environmental przedstawiła nową ofertę rozwiązań do przechowywania. Kingspan Environmental od ponad 40 lat projektuje i wytwarza innowacyjne rozwiązania do przechowywania, dystrybucji i ochrony AdBlue®, oleju napędowego i ropy. Nasza firma opracowała pierwszy na świecie przyjazny dla środowiska zbiornik dwupłaszczowy, który zrewolucjonizował nasz sektor i wyznaczył nowy standard branżowy na całym świecie.

Oferta produktów:

FuelMaster® – najlepsze rozwiązanie do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego BlueMaster® Pro, Standard i Basic – najlepsze rozwiązanie do przechowywania AdBlue®.

TruckMaster TM 200 / TM 300 – przenośne zbiorniki o pojemności 200 i 300 l do przechowywania i przewozu oleju napędowego.

FuelMaster® – zbiornik specjalnie zaprojektowany do przechowywania, dystrybucji i ochrony oleju napędowego. Zbiorniki na olej FuelMaster® są dostępne w siedmiu pojemnościach od 1225 do 9000 litrów, w konstrukcji dwupłaszczowej, gwarantującej bezpieczeństwo i ochronę przed zanieczyszczeniem środowiska. Każdy zbiornik olejowy jest wyposażony w zamykaną szafkę na oprzyrządowanie, zabezpieczającą całość standardowego i pomocniczego wyposażenia, a także systemy monitorowania zbiorników. Standardowo dostępny system „WatchmanAnywhere” umożliwia monitorowanie poziomu oleju napędowego w zbiorniku z dowolnej lokalizacji, nawet w podróży. Dwuścienne zbiorniki oleju FuelMaster® spełniają wymagania każdej, nawet najbardziej rygorystycznej normy dotyczącej oleju napędowego dla branży budowlanej, transportowej, handlu lub rolnictwa. Dzięki zastosowaniu naszych zbiorników można korzystać z wygody i bezpieczeństwa tankowania paliwa na własnym terenie, a także kupować paliwo w ilościach hurtowych, oszczędzając czas i pieniądze. FuelMaster® to wysokiej jakości opłacalne kosztowo i zgodne z wymaganiami normatywnymi rozwiązanie do magazynowania oleju napędowego, poparte wiedzą techniczną oraz doskonałym serwisem i obsługą klienta i 10-letnią gwarancją na zbiornik.

BlueMaster – w konstrukcji zbiorników BlueMaster wykorzystano doświadczenie i wiedzę firmy Kingspan Titan. Oznacza to, że są to najbardziej niezawodne i solidne rozwiązania do przechowywania AdBlue® na rynku. Od ponad 10 lat firma Kingspan Titan projektuje i wytwarza innowacyjne produkty do odpowiedzialnego przechowywania, dystrybucji i zarządzania zapasami płynu AdBlue®.

Produkty z serii BlueMaster zapewniają czystość AdBlue®, są zgodne z krajowymi i międzynarodowymi przepisami, normami branżowymi oraz zapewniają czystość AdBlue® przez cały okres użytkowania, chroniąc zarówno zasoby, jak i środowisko.

Zawdzięczamy to trzem czynnikom:

  1. Systemy kontroli obiegu cieczy w zbiornikach BlueMaster firmy Kingspan Titan gwarantują czystość AdBlue®.
  2. Odpowiedni proces produkcji i zgodność stosowanych materiałów z parametrami chemicznymi AdBlue® oznaczają, że wszystkie zbiorniki BlueMaster spełniają najwyższe wymagania dotyczące produkcji i zgodności materiałów z normami (ISO 22241, DIBT, BS EN ISO 9001:2008).
  3. 40 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji rozwiązań do przechowywania materiałów płynnych, w tym współpraca z producentami płynu AdBlue® przez ostatnich 10 lat, pozwoliły firmie Kingspan Titan opracować jedne z najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań do przechowywania.

TruckMaster – TM 200 i TM 300 – przenośne zbiorniki o pojemnościach 200 i 300 litrów do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego. Ich zalety to mniejsze zapotrzebowanie na miejsce dla dystrybutorów, większa liczba produktów na jednej palecie, obniżenie kosztów dostawy i wydajniejszy transport. Lekki, solidny i przenośny zbiornik TruckMaster zaprojektowano specjalnie dla branży rolniczej, budowlanej, usługowej i leśnej, umożliwiając tankowanie w miejscu wykonywania prac, nawet w odludnych miejscach. Zbiorniki są wykonane z wysokiej jakości polietylenu i zbudowane w sposób zapewniający odporność na uszkodzenie strukturalne, zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń dozujących, dzięki czemu można dobrać odpowiednie rozwiązanie do niemal każdego zastosowania.

Zbiorniki do przewozu oleju napędowego TruckMaster firmy Kingspan Titan są dostępne w pojemnościach od 200 do 900 litrów. Wersje 430 i 900 l są zgodne z wymaganiami Umowy europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ADR). Zbiorniki TruckMaster o pojemności mniejszej niż 300 litrów można wykorzystywać do transportowania oleju napędowego na podstawie wyjątku 1.1.3.1 c. określonego w Umowie ADR.

TruckMaster to dodatkowa mobilność w zakresie dostaw paliwa. Teraz można dowozić paliwo do miejsc nieosiągalnych dla tradycyjnych cystern, na niestabilne grunty, budowy, do gospodarstw rolnych oraz innych miejsc, do których prowadzą wąskie drogi. Na zbiorniku są specjalnie zaprojektowane zaczepy do podnoszenia, gniazda do podnoszenia wózkiem widłowym, a także wyjątkowe rozwiązanie w postaci wewnętrznej przegrody zabezpieczającej przed rozlaniem paliwa podczas przewożenia zbiornika TruckMaster. Wszystkie niezbędne elementy wyposażenia znajdują się pod zamykaną osłoną. TruckMaster jest objęty 5-letnią gwarancją na zbiornik i roczną gwarancją na wyposażenie świadczoną przez miejscowy dział obsługi klienta.

Nasze rozwiązania do przechowywania paliwa lub płynów umożliwiają uzyskiwanie dużych zwrotów z inwestycji, a także dają niezbędne narzędzia kontroli wykorzystywane podczas przechowywania paliwa lub płynu AdBlue®. Producenci AdBlue® potwierdzają, że układy kontroli stosowane w zbiornikach BlueMaster firmy Kingspan Titan pozwalają zachować odpowiedni stan płynu AdBlue®, gwarantują jego czystość i ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak temperatura, światło UV i wilgoć.

Zbiorniki FuelMaster® firmy Kingspan Titan projektuje się z wykorzystaniem doświadczenia i znajomości branży, dzięki czemu możemy oferować najbardziej niezawodne i solidne rozwiązania do magazynowania AdBlue. Od ponad 40 lat projektujemy i wytwarzamy nowatorskie rozwiązania służące do przechowywania.

– mówi Guillaume Vailhen, Krajowy kierownik sprzedaży w Kingspan Environmental we Francji.

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress