Transmil nagrodzony przez profesjonalistów

LotosNa XI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania, Napędów i Mechatroniki złoty medal i pierwsze miejsce otrzymał olej Transmil Extra XSP z LOTOS Oil, jako najlepszy produkt w kategorii „Nowe Maszyny i Technologie”. Targi odbywały się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Nasza obecność miała przede wszystkim na celu promocję marek pod parasolem LOTOS Oil Industrial Lubricants oraz umocnienie pozycji spółki jako firmy dostarczającej nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Zaprezentowaliśmy się jako dostawca nowoczesnych polskich rozwiązań smarowych dla przemysłu, głównie w zakresie hydrauliki oraz serwisu olejowego.

– powiedział Rafał Gałuszka, szef Biura Klientów Kluczowych LOTOS Oil.

Wśród odwiedzających stoisko spółki największe zainteresowanie wzbudziły produkty do zastosowania w hydraulice siłowej w tym przede wszystkim w zakresie produktów premium z serii Hydromil.

Z dotychczasowymi odbiorcami rozmawialiśmy m.in. na temat rozszerzenia współpracy o nowe produkty, natomiast z tymi, którzy pojawili się u nas po raz pierwszy, o nawiązaniu współpracy w zakresie produktów LOTOS Oil oraz serwisu olejowego. Udało się pozyskać nowe kontakty i poznać potrzeby ciągle rozwijającej się branży. Mamy nadzieję, że zaowocuje to nowymi kontraktami oraz pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na wymagania wymagań producentów.

– podsumowuje Rafał Gałuszka .

Perła w koronie

Nagrodzony na targach HaPeS Transmil Extra XSP został zaprojektowany z myślą o najnowocześniejszych przekładniach przemysłowych pracujących w ponadprzeciętnych warunkach eksploatacyjnych, gdzie tradycyjne przekładniowe oleje mineralne nie zdają egzaminu. Natomiast w pełni syntetyczne produkty są za drogie lub zbyt agresywne, np. w stosunku do uszczelnień lub powłok lakierniczych. Ekstremalna stabilność termooksydacyjna w połączeniu z bardzo dobrą deemulgowalnością pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji tego oleju.

Z drugiej strony Transmil Extra XSP zabezpiecza smarowane węzły tarcia przed przedwczesnym zużyciem, także przed niszczącym micropittingiem, dzięki czemu zaleca się go do układów wysoko obciążonych zarówno mechanicznie, jak i termicznie. Odpowiednio dobrana baza olejowa w połączeniu z bezpopiołowymi dodatkami uszlachetniającymi eliminuje do minimum ryzyko powstawania szlamów, jak również poszerza spektrum zastosowań do układów zawierających stopy metali kolorowych i innych wykorzystywanych w budowie łożysk.

Nasz olej, z tak wyśrubowanymi parametrami eksploatacyjnymi, znalazł zastosowanie w produktach producentów przekładni, w przemyśle drzewnym, papierniczym, przemyśle przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych. Potwierdzeniem najwyższej jakości Transmila Extra XSP jest po raz kolejny uzyskanie aprobaty Flender/Siemens MD.

– podkreśla Radosław Lenart, specjalista ds. rozwoju z Biura Rozwoju Produktowego LOTOS Oil.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress