Paweł Stańczyk nowym Prezesem OLPP

Paweł Stańczyk, Prezes Zarządu OLPP

Na zdjęciu: Paweł Stańczyk, Prezes Zarządu OLPP

Rada Nadzorcza największego w Polsce przedsiębiorstwa specjalizującego się w magazynowaniu i przeładunku paliw płynnych wyłoniła nowego przedstawiciela Spółki. Prezesem Zarządu „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” Sp. z o.o. został Paweł Stańczyk, który od lipca br. piastował funkcję p.o. Prezesa Zarządu OLPP.

Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne mające na celu wyłonienie nowego Członka Zarządu – Prezesa Zarządu Spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PERN S.A. – Operatora Logistycznego Paliw Płynnych sp. z o.o. Podczas posiedzenia Rada Nadzorcza Spółki podjęła decyzję o powierzeniu stanowiska Prezesa Zarządu Spółki OLPP Pawłowi Stańczykowi, dotychczasowemu p.o. Prezesa Zarządu OLPP.

Od kilku miesięcy Paweł Stańczyk pełnił w OLPP obowiązki Prezesa Zarządu. Jego wysokie kompetencje, kreatywność i umiejętności zarządcze, które poznaliśmy przez ten czas, pozwoliły nam z pełnym przekonaniem powierzyć mu funkcję Prezesa Zarządu – mówi Rafał Miland, Przewodniczący Rady Nadzorczej OLPP.

Paweł Stańczyk od wielu lat związany jest z obszarem inwestycji oraz planowania strategicznego. W czerwcu 2016 roku został powołany w skład Rady Nadzorczej Spółki OLPP, a następnie 1 lipca delegowany do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu Spółki, na stanowisku p.o. Prezesa Zarządu.

Jest mi niezmiernie miło, że ponownie zostałem obdarzony tak dużym zaufaniem przez Radę Nadzorczą OLPP. Zdążyłem już poznać firmę, kontynuowanie rozpoczetych działań jest bardzo ważne dla Spółki.

– mówi Paweł Stańczyk, Prezes Zarządu OLPP.

OLPP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress