HUZAR wiceliderem prywatnych stacji paliw w Polsce

Stacja HuzarWedług raportu Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego, stacje paliw HUZAR to druga co do wielkości sieć prywatnych polskich stacji paliw, występująca pod wspólnym logo – poinformowała paliwowa spółka w komunikacie na swojej stronie internetowej. Szacuje się, iż już co siódma stacja należy do sieci operatorów niezależnych – najbardziej aktywna z nich to właśnie HUZAR.

Akcjonariuszami spółki są wyłącznie polscy właściciele poszczególnych punktów sprzedaży, którzy zachowali suwerenność i niezależność swoich placówek. Stacje w charakterystycznych czerwono – żółtych barwach znajdują się w całej Polsce, jednak najłatwiej spotkać je w centralnej i północno – wschodniej części kraju.

Każda stacja oprócz wysokogatunkowego paliwa oferuje szeroką gamę artykułów samochodowych, produktów spożywczych najwyższej jakości oraz fachową pomoc i obsługę zorientowaną na potrzeby każdego klienta.

Członkostwo w spółce HUZAR PSP S.A. dzięki atrakcyjnym warunkom uczestnictwa to nie tylko realny wpływ na ekspansję sieci, lecz przede wszystkim konkretne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

HUZAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress