Nowa stacja sieci LOTOS przy A1

LotosOd początku września podróżujący Autostradą Bursztynową (A1) na północ Polski mogą zatrzymać się na nowej stacji sieci LOTOS w Krzyżanowie, niedaleko Kutna. Na stacji paliw działa także restauracja SUBWAY.

Warto przypomnieć, że w lipcu br. otwarto Miejsce Obsługi Podróżnych (MOP) w Krzyżanowie, po przeciwległej (zachodniej) stronie autostrady A1.

O MOP Krzyżanów Wschód

MOP (tzw. Miejsce Obsługi Podróżnych) to teren wydzielony w pasie drogowym autostrad i dróg ekspresowych, wyposażony w parking oraz w infrastrukturę zapewniającą komfort i odpoczynek podróżnym. Na części z nich znajdują się dodatkowo duże i znakomicie wyposażone stacje paliw, z szerokim wachlarzem usług. Tym o najwyższym standardzie, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) przypisuje tzw. trzecią kategorię. To odpowiednik pięciu gwiazdek w hotelach.

MOP Krzyżanów Wschód (najwyższej III kat.) położony jest w ciągu autostrady A1 w województwie łodzkim, niedaleko miasta Kutno. Na kilku hektarach umiejscowiono budynek stacji paliw i 6 dystrybutorów z pełną ofertą paliwową (w tym paliwa premium LOTOS Dynamic) – znajduje się tam łącznie 12 stanowisk postojowych dla samochodów osobowych, autobusów oraz dla pojazdów ciężarowych.

Projektanci stacji nie zapomnieli także o potrzebach osób niepełnosprawnych oraz podróżujących z dziećmi – udogodnieniem jest stanowisko z przyciskiem umożliwiające wezwanie pracownika obsługi stacji, który może pomóc przy tankowaniu i uregulowaniu płatności.

Na terenie stacji jest też ogródek CafePunkt a w nim zadaszone stoliki, co z pewnością umila regenerację przed kolejnym etapem podróży. Przy sklepie znajdują się stanowiska do ładowania smartfonów i tabletów w czterech standardach: mini-USB, micro-USB oraz dla starszych i nowszych modeli iPhone’ów.

LOTOS

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress