Oleje silnikowe Total z homologacją marki Volvo

Total Quartz 9000 V-DRIVE 0W20 1LKolejne oleje firmy Total zostały docenione przez luksusowego producenta aut. Tym razem homologację otrzymał nowy olej z gamy TOTAL Quartz 9000 – Quartz 9000 V-Drive 0W-20, który spełnia parametry techniczne marki Volvo i został opracowany specjalnie pod wymagania homologacji VCC BRS0-2AE.

Z wyborem oleju jest podobnie jak z kupnem części do samochodu – powinno się używać tylko tych dobrej jakości. Dla nowoczesnych silników jakość oleju ma istotne znaczenie. Nasz zespół badawczy pracuje nad stworzeniem jedynie takich produktów, które odpowiedzą na oczekiwania rynku. Tak było też w przypadku TOTAL Quartz 9000 V-Drive 0W-20. Cieszymy się, że został on doceniony przez koncern Volvo, dzięki czemu uzyskaliśmy kolejną, cenną homologację.

– powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Total Quartz 9000 V-DRIVE 0W20 1LTOTAL Quartz 9000 V-Drive 0W-20 jest rekomendowany do silników produkowanych przez Volvo, w których wymagana jest norma VCC RBS0-2AE specjalnie opracowana dla napędów z gamy Volvo Drive-E (Volvo Engine Architecture – VEA).

VEA to grupa silników o tej samej pojemności z wtryskiem bezpośrednim o różnych poziomach mocy składająca się z silników 4-cylindorwych o pojemności 2.0L. typu: Diesel (VED) i benzyna (VEP). Są one montowane w większości nowych pojazdów marki Volvo.

Rekomendowany przez Volvo olej TOTAL Quartz 9000 V-Drive 0W-20 zapewnia maksymalną ochronę nawet w niskich temperaturach, brak korozji oraz redukuje szkodliwe osady zwiększając wydajność silnika.

Total Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress