Total inwestuje w województwie lubuskim – kolejne stacje paliw już otwarte

Total IłowaKoncern Total, który na początku 2015 roku wszedł na polski rynek detalicznej sprzedaży paliw, otworzył dwie nowe stacje zlokalizowane województwie lubuskim: w miejscowościach Brójce i Iłowa. Oddane do użytku obiekty spełnią potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jaki i tirów oraz autokarów.

Nowo otwarta stacja paliw w Iłowie, będąca częścią Truck Stop Iłowa, położona jest przy drodze krajowej nr 18/E36, biegnącej od granicy z Niemcami w Olszynie do węzła z autostradą A4 w okolicy wsi Krzyżowa. Zapewnia ona klientom liczne udogodnienia, m.in.  dystrybutory paliwa z możliwością samoobsługowej płatności (ATP), a także prysznic, pralkę i suszarkę, w które wyposażone są nieliczne stacje paliwowe w Polsce.

W Iłowie prowadzona jest także sprzedaż AdBlue – przeznaczonego do redukcji ilości szkodliwych substancji zawartych w spalinach, stosowanego w wielu nowoczesnych ciężarówkach i autobusach. Klienci mogą dokonać płatności kartą Eurotrafic, UTA i DKV, które honorowane są w całej Europie. Ponadto kierowcy tirów otrzymują do dyspozycji parking mieszczący 70 zestawów. Dla autokarów udostępniono punkt zrzutu nieczystości. Wszyscy podróżni mają możliwość posilenia się w restauracji, wypicia kawy Lavazza oraz skorzystania z nowoczesnej strefy WiFi.

Total IłowaStacja znajduje się na terenie Truck Stop Iłowa, który oferuje podróżującym autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i naczep firmy Esa Trucks Polska, autoryzacje serwisowe: DAF, Kogel, Wabco, Haldex, BPW, SAF, autoryzowany punkt naprawy Toll Collect, a także serwis tachografów cyfrowych.

Druga stacja otwarta w listopadzie znajduje się w miejscowości Brójce przy DK92, położonej niedaleko drogi krajowej nr 2/E30. Obiekt przystosowany jest do potrzeb większych pojazdów – oprócz standardowego wyposażenia posiada parking i myjnię dla tirów. Stacja Total Brójce akceptuje płatności kartami Eurotrafic, UTA oraz DKV, kierowcy mogą również skorzystać z samoobsługowego terminala płatniczego za zakupy paliwowe (ATP). Na stacji zadbano także o strefę rozrywkową, w której wspólnie z dziećmi można zagrać w gry zręcznościowe. Z myślą o najmłodszych zbudowano również plac zabaw.

Obie stacje oferują pełną gamę paliw (Excellium Diesel, Diesel, TiR Diesel, Excellium 98, Super 95, LPG) oraz AdBlue. Dla zmotoryzowanych dostępny jest darmowy, bezprzewodowy Internet, kompresor i odkurzacz. Podróżujący mają ponadto możliwość zjedzenia ciepłego posiłku. W Iłowie chętni mogą skorzystać z oferty punktu sprzedaży opłat drogowych Toll Collect.

Poprzez otwieranie nowych stacji w kolejnych lokalizacjach konsekwentnie realizujemy nasz cel, jakim jest systematyczny rozwój spółki na terenie Polski. Zależy nam na zapewnieniu jak największej liczbie kierowców możliwości skorzystania z wysokiej jakości produktów, usług oraz poziomu obsługi, z których słynie marka Total.

– powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Co wyróżnia stacje paliw Total?

  • Najwyższej jakości produkty oraz ekskluzywna gama paliw premium Total Excellium, produkowana i importowana z Niemiec. Paliwa Excellium zapobiegają zanieczyszczeniom silnika i pomagają zmniejszyć zużycie paliwa.
  • Od marca 2015 klienci flotowi mogą korzystać z kart paliwowych Eurotrafic w Polsce, a także na ponad 12 000 stacji w całej Europie.
  • Gościnna atmosfera i dbałość o satysfakcję klienta to priorytet na stacjach Total. Na wszystkich stacjach zapewnione są darmowe cukierki przy kasie oraz bezpłatne Wi-Fi. Dla Total kluczową rolę odgrywa zadowolenie klientów, którzy mogą wyrazić swoją opinię o stacji paliw przy pomocy nowoczesnej aplikacji dostępnej na tablecie.
  • Kąciki kawowe Pause Café, dzięki którym można spędzić przyjemne chwile w przerwie w podróży pijąc kawę Lavazza.
  • Nienagannie czyste stacje paliw z przejrzystym układem komunikacji i nieskazitelnymi urządzeniami towarzyszącymi.

Total

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress