Ostre ciachanie za tankowanie… na stacjach Moya!

Ostre ciachanie za tankowanie1 września na stacjach sieci Moya ruszy nowy program lojalnościowy. Klienci zbierać będą punkty, by w promocyjnej cenie nabyć markowe noże kuchenne marki Pintinox.

Punkty przyznawane będą za tankowanie, zakupy sklepowe oraz konsumpcję w Caffe Moya. Zapełnioną naklejkami kartę kolekcjonerską klient będzie mógł wymienić (uiszczając niewielką dopłatę) na jeden z sześciu wysokiej jakości noży kuchennych marki Pintinox. Kolekcjoner, który uzbiera komplet noży, otrzyma również drewniany stojak do ich przechowywania. Wszystkie noże będzie też można nabyć na stacjach w pełnej cenie.

Akcji towarzyszyć będą także materiały marketingowe – atrakcyjny ekspozytor z nożami, ulotki, plakaty, podkładki na ladę, wobblery i duży baner do umieszczenia przy wjeździe na stację.

Celem programu lojalnościowego jest wzrost sprzedaży i wartości transakcji na stacjach. Jesteśmy przekonani, że sezon jesienny, a potem rodzinne Święta, ale też wszechobecna moda na gotowanie sprawią, iż nowy program kolekcjonerski zainteresuje klientów stacji. Warto przy tym zaznaczyć, że Pintinox to znana i ceniona marka profesjonalnych noży kuchennych przeznaczonych do codziennego użytku. Poleca je m.in. francuski mistrz kuchni Toto li Vigni.

– mówi Monika Kujawska, specjalista ds. reklamy i marketingu w sieci Moya.

Program kolekcjonerski z marką Pintinox potrwa na stacjach sieci Moya do 5 stycznia 2016 roku.

Moya Stacja

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress