Total otwiera kolejne stacje w Polsce

Stacja Total Zielona GóraTotal, który zdecydował się wejść na polski rynek detalicznej sprzedaży paliw, otworzył dwie kolejne stacje – w Zielonej Górze (woj. lubuskie) i Mirosławicach (woj. dolnośląskie).

Na terenie Polski znajdują się już cztery obiekty pod marką francuskiego koncernu – kierowcy mogą również korzystać ze stacji w Słubicach (woj. lubuskie) i Białym Borze (woj. zachodnio-pomorskie). Na tym etapie większość stacji Total będzie zlokalizowana w zachodniej i południowej Polsce. Plan rozwoju zakłada również rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony kraju.

Od 1 lipca można korzystać z usług i pełnej oferty paliw Total w Zielonej Górze. Nowa stacja położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 32, która łączy aglomerację poznańską z zielonogórską oraz prowadzi do granicy z Niemcami. Kierowcy mają do swojej dyspozycji m.in. myjnię TiR, w którą wyposażone są tylko nieliczne stacje paliwowe w Polsce. Kolejna stacja, która została otwarta w maju br., znajduje się w Mirosławicach i jest jedynym takim obiektem w tym regionie. Obiekt przystosowany jest również do potrzeb większych samochodów i posiada parking TiR.

Obie stacje Total zapewniają liczne udogodnienia dla swoich klientów tj. dostęp do bezprzewodowego WiFi, kącik multimedialny i kawowy Pause Cafe, gdzie serwowana jest aromatyczna kawa Lavazza. Chętni mogą także dokonywać płatności kartą Eurotrafic, która honorowana jest nie tylko na terenie Polski, ale także całej Europy.

Realizujemy nasz cel i otwieramy kolejne stacje na terenie Polski. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło korzystać z wysokiej jakości produktów oraz usług jakie oferuje nasza firma.

– mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

W ofercie stacji Total można znaleźć wysokiej jakości paliwa takie jak: Excellium Diesel, Diesel, Diesel TiR, Excellium 98, Super 95, LPG, AdBlue. Na ponad 15 500 stacjach paliw, Total obsługuje przeszło 4 miliony klientów każdego dnia. Stały rozwój sieci potwierdza wysoki poziom oferowanych produktów i usług.

Total

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress