Nowe stacje MOYA w Wielkopolsce

fot. Stacja MOYA w Dobrzycy

fot. Stacja MOYA w Dobrzycy

Kolejne stacje MOYA obsługują klientów w województwie wielkopolskim. Są to obiekty w Ostrowie Wielkopolskim i w Dobrzycy.

Stacja w Ostrowie Wielkopolskim zlokalizowana jest w pobliżu dróg krajowych nr 11 i 25, na wyjeździe z miasta w kierunku Grabowa nad Prosną. Stacja prowadzi sprzedaż benzyny 95 i 98, ON i LPG. W budynku stacji znajduje się sklep i kącik Caffe MOYA. Właścicielem stacji jest firma Wojt-Gaz.
Firma PHU Aramir jest z kolei właścicielem nowej stacji w wielkopolskiej Dobrzycy (wyjazd w kierunku Pleszewa). To obiekt nowo wybudowany, w którym

Stacja MOYA w Ostrowie Wlkp.

fot. Stacja MOYA w Ostrowie Wlkp.

uwagę zwraca duży, wydzielony kącik Caffe MOYA, z pełną ofertą poszerzoną jeszcze o wyroby cukiernicze. Stacja prowadzi sprzedaż ON MOYA Power a także AdBlue z dystrybutora. Na stacji dostępny jest kompresor, odkurzacz, działa myjnia ręczna.

W sumie w województwie wielkopolskim pracuje już 12 stacji w barwach ogólnopolskiej sieci stacji MOYA, a ich liczba będzie stale rosnąć. Już dzisiaj kilka obiektów w tym regionie, pod podpisaniu umowy z operatorem sieci MOYA, znajduje się na etapie budowy lub rebrandingu.

Moya Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress