Nowe stacje Lukoil w Holandii

Carrefour Express na stacjach LukoilSieć stacji paliw LUKOIL w Holandii została poszerzona o 21 nowych obiektów zakupionych od firmy Rotonde. Włączenie do sieci nowych stacji to efekt strategii rozwoju koncernu LUKOIL na rynkach europejskich.

Nowe stacje zlokalizowane są w środkowej Holandii, a kilka znajduje się w okolicach Rotterdamu. W większości są to stacje tranzytowe położone przy głównych szlakach komunikacyjnych, z obszernymi parkingami dla ciężarówek oraz szeregiem usług dodatkowych. Wszystkie nowe stacje przejdą niebawem rebranding i zostaną dostosowane do standardów LUKOIL. Obecnie w krajach Beneluxu LUKOIL posiada ponad 250 stacji paliw.

Lukoil to międzynarodowy koncern zajmujący się poszukiwaniem, wydobyciem i przetwórstwem ropy naftowej oraz sprzedażą gotowych produktów. Jednym z produktów w asortymencie koncernu Lukoil są najwyższej jakości oleje silnikowe i przekładniowe. Ich receptura opracowana została we współpracy z czołowymi producentami europejskimi i uzyskała wysokie oceny organizacji międzynarodowych. Na światowych rynkach firma istnieje od 1991 roku i posiada sieć ponad 6500 tysiąca stacji na całym świecie.

Lukoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress