Abpol Company Polska S.A. pozostaje na stacjach PKN Orlen

AbpolAbpol Company Polska S.A., Spółka zajmująca się dystrybucją produktów FMCG, która jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia ub. roku, przedłużyła umowę współpracy z siecią PKN Orlen na okres kolejnych dwóch lat. Dzięki temu produkty Spółki pozostaną na stacjach paliwowych należących do PKN Orlen.

W sprzedaży w punktach handlowych mieszczących się na stacjach paliw PKN Orlen będą znajdowały się plastry QuickplastR oraz suplementy diety Speed8. Planowane jest jednak rozszerzenie w najbliższym czasie tego asortymentu o kolejne produkty marek należących do Abpolu, m.in. o prezerwatywy You&Me.

PKN Orlen jest bardzo ważnym klientem dla Spółki. Dzięki dużej ilości stacji oraz obecności na terenie całego kraju, umożliwia on dostęp do bardzo szerokiej grupy konsumentów.

– mówi Olgierd Wejner, Dyrektor Generalny Spółki Abpol Company Polska S.A.

Sieć PKN Orlen liczy ponad 1500 stacji paliwowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Jest to więc dla Spółki bardzo ważny partnerem handlowym, gdyż obecność produktów w tej sieci pozwala na generowanie nie tylko wysokich przychodów oraz zysków, ale również na budowanie marki produktów i wizerunku Abpolu.

Nadchodzący rok powinien być bardzo udany dla Spółki, bowiem udało jej się wprowadzić w ostatnich miesiącach produkty własnych marek do sprzedaży w ogólnopolskich sieciach stacji paliw BP Polska oraz Statoil. W najbliższym czasie Abpol planuje także wejścia do kolejnych sieci sprzedażowych.

W tym roku Spółka zamierza dalej rozszerzać obecność produktów w sieciach convenience i handlu nowoczesnego. Jeszcze w pierwszym kwartale roku planowane są kolejne wprowadzenia do nowych sieci.

– dodaje Wejner.

Abpol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress