Nowa stacja Lukoil w Bolesławcu

Carrefour Express na stacjach LukoilDo sieci Lukoil włączona została nowa stacja paliw w Bolesławcu. Koncern rozpoczął Nowy Rok z siecią 116 obiektów w Polsce.

Nowa stacja położona jest przy ulicy Kościuszki 60, czyli drodze numer 297 łączącej Bolesławiec i autostradę A4 oraz A18. Klienci mają możliwość tankowania najwyższej jakości paliw w przyjaznych cenach już na dwóch stacjach Lukoil w tym mieście. Stacja wyposażona jest w trzy dwustronne dystrybutory, w tym stanowisko TIR z dystrybutorem o zwiększonej wydajności. Wygodny, szeroki wjazd oraz obszerny parking to dodatkowe atuty. Paliwa oferowane na stacji to dwa rodzaje benzyny (PB95 oraz PB98) oraz olej napędowy. Stacja czynna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Wewnątrz niewielkiego, ale przejrzystego i ciekawie urządzonego sklepu klienci odnajdą pełny asortyment produktów dostępnych na innych stacjach koncernu. W ofercie dostępne są miedzy innymi prasa, słodycze, napoje, słone przekąski i produkty auto-moto, a także mała gastronomia, w ofercie której znajdują się hot dogi oraz świeżo mielona kawa.

Na nowej stacji akceptowane są karty płatnicze (Visa, MaterCard, Maestro) oraz karty flotowe LUKOIL FLEET CARD i inne międzynarodowe karty flotowe (UTA, DKV, LICARD). Na stacji można szczegółowo zapoznać się z ofertą flotową Lukoil, która poza szeregiem funkcji daje możliwość tankowania z atrakcyjnym rabatem.

Lukoil jest jedną z największych globalnych spółek zajmujących się wydobyciem i przetwarzaniem ropy naftowej oraz gazu. Mimo że przeważająca część działalności koncernu (badania czy wydobycie ropy naftowej), prowadzona jest na terenie Rosji, Lukoil posiada także nowoczesne rafinerie, zakłady przetwarzania gazu oraz kompleksy petrochemiczne na całym świecie. Większość produktów koncernu kierowana jest na międzynarodowe rynki. Sieć sprzedaży produktów Lukoil obejmuje 24 kraje na całym świecie, w tym między innymi: Rosję, kraje basenu Morza Bałtyckiego, Wspólnotę Niepodległych Państw, Europę oraz Stany Zjednoczone. Lukoil zajmuje drugą pozycję, wśród prywatnych koncernów notowanych na giełdzie, pod względem udokumentowanych złóż węglowodorów.

Lukoil jest liderem transparentności wśród rosyjskich spółek naftowych. Jest to pierwsza w całej historii firma notowana na Londyńskiej Giełdzie. Jest to też jedyny rosyjski koncern, którego akcje w większości są w posiadaniu mniejszościowych akcjonariuszy.

Lukoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress