Zupy i kiełbasy – gorące specjały w ofercie gastronomicznej Cafe Punkt na stacjach Lotos

Stacja Lotos

fot. Lotos

Na 60 stacjach LOTOS, zlokalizowanych na terenie całego kraju, rozpoczęto właśnie sprzedaż nowych produktów z oferty gastronomicznej Cafe Punkt.

W ofercie znalazły się dwa rodzaje kiełbas z parownika: Kiełbasa Biała oraz Podwędzana wraz z sosami.

Postawiliśmy na szybkość podania, która jest tak istotna dla każdego Podróżnego. Kiełbaski umieszczone są w parowniku i cały czas podgrzewane, dzięki czemu są od razu gotowe do podania.

– dodaje Paulina Kabaczuk, menedżer ds. Kategorii LOTOS Paliwa

W ofercie Cafe Punkt nie mogło zabraknąć zup, które kochają Polacy: Żurek, Pomidorowa z makaronem, Rosół z kawałkami kurczaka oraz Meksykańska to smaki, które będą sycić i rozgrzewać Podróżnych przez najbliższe jesienno-zimowe miesiące.

Zależało nam na posiadaniu w ofercie pozycji, które będą alternatywą dla  niezdrowego odżywiania w podróży.

– mówi Irmina Karpińska, kierownik Działu Sklepów i Usług LOTOS Paliwa.

Każdy produkt może być podany w wersji do zjedzenia na miejscu lub zabrania na wynos. Dla chętnych stacje LOTOS proponują również dodatek w postaci kajzerki.

Wprowadzenie nowych produktów do oferty gastronomicznej Cafe Punkt wesprą materiały marketingowe.

Do skosztowania „Gorących specjałów” zachęcać będą m.in. banery i plakaty A3 na zewnątrz stacji oraz zawieszka i stojak w strefie kasowej.

– dodaje Joanna Chodakiewicz, koordynator ds. Marketingu LOTOS Paliwa.

Do spróbowania „Gorących specjałów” zapraszamy na stacje LOTOS.

Spółka LOTOS Paliwa odpowiada za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. W sieci działa ponad 400 stacji zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych oraz rozwija sieć ekonomiczną pod nazwą LOTOS Optima, która jest najszybciej rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce.

LOTOS Paliwa posiada także certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.

Lotos

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress