Paliwo na Statoil taniej o 15 gr na litrze w promocji z Energizer i Wilkinson

StatoilNowa akcja promocyjna na stacjach Statoil, która rozpocznie się 1 października br. pozwoli klientom na uzyskanie rabatu w wysokości 15 groszy od ceny litra zakupionego paliwa. Promocją objęte będą wszystkie paliwa oferowane w sieci Statoil. Warunkiem uzyskania rabatu jest zakup oznaczonych produktów marki Energizer lub Wilkinson Sword.

Produkty Energizer (baterie, akumulatorki, ładowarki, latarki) i Wilkinson Sword (maszynki jednorazowe, systemowe, wkłady) zawierające kupony promocyjne będzie można nabyć w ok. 20 tysiącach punktów sprzedaży w całej Polsce.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zatankowanie paliwa na jednej ze stacji Statoil oraz przekazanie kuponu promocyjnego sprzedawcy. Klienci będą mogli uzyskać rabat w wysokości 15 groszy od ceny litra zakupionego paliwa. Promocją objęte będą następujące paliwa oferowane na stacjach Statoil: EuroSuper 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz Supra Gaz.

Dokładamy starań, aby ceny naszych paliw były atrakcyjne. Rozpoczynając akcję z Energizer, chcemy dodatkowo nagrodzić naszych wspólnych klientów, oferując im jeszcze tańsze paliwo.

– mówi Rafal Droździak, Kierownik ds. Rozwoju Kategorii Paliw w Statoil Fuel & Retail Polska.

Firma Energizer rozumie potrzeby kierowców i stara się wyjść im naprzeciw. Wspólna akcja ze Statoil ma na celu obniżenie kosztu zakupu paliwa, co zgodne jest z naszą misją szerzenia pozytywnej energii.

– mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager.

Promocja prowadzona będzie na 245 oznaczonych stacjach Statoil z wyłączeniem obiektów działających pod logo 1-2-3. Rabat dotyczy zakupu maksymalnie 80 litrów paliwa w ramach jednej transakcji, przy czym każdy kolejny kupon promocyjny uprawnia do uzyskania zniżki przy następnym zakupie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy płatności kartami paliwowymi.

Szczegółowy regulamin promocji, która potrwa do 30 kwietnia 2014 r., dostępny jest na www.statoil.pl, www.rabatnapaliwo.pl, na stacjach paliw oraz w siedzibie organizatora.

***
Energizer Group Polska
to międzynarodowy holding, który od ponad 100 lat rozwija marki będące liderami w swojej kategorii – Energizer i Wilkinson. Marka Energizer to  światowy lider rozwiązań w zakresie przenośnej energii między innymi baterii, akumulatorków, ładowarek i latarek. Najlepszej jakości produkty do golenia, w tym maszynki i kosmetyki zapewnia marka Wilkinson. Dowiedz się więcej o produktach Energizer Group na www.energizer.pl i www.wilkinson-sword.pl.

Firma Statoil Fuel & Retail Polska, obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć liczącą ok. 360 stacji paliw. Firma zatrudnia w Polsce ok. 2750 pracowników i jest częścią spółki Statoil Fuel & Retail, wiodącej skandynawskiej firmy detalicznej, sprzedającej paliwa transportowe poprzez sieć 2 300 stacji paliw w Norwegii, Danii, Szwecji, Polsce, Estonii, Rosji na Łotwie i Litwie. Oferta firmy Statoil Fuel & Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

Statoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress