43 stacja paliw Intermarché w Polsce

Stacja paliw Intermarche Grodzisk Wielkopolski15 lipca, w ramach rozwoju własnej sieci stacji benzynowych Grupa Muszkieterów otworzyła kolejny punkt, tym razem jednak nie na parkingu przy supermarkecie Intermarché, lecz przy obwodnicy miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim. Obecnie pod logo Intermarché działają 43 stacje paliw. Dzięki kolejnemu otwarciu Grupa Muszkieterów  zrównała się z liderem na rynku stacji przysklepowych w Polsce.

Fakt oddalenia od supermarketu Intermarché i usytuowania przy bardzo ruchliwej drodze doprowadziły do modyfikacji konceptu stacji w celu dostosowania jej do innych potrzeb klientów. Stacja przy ul. Nowotomyskiej 89 oferuje min. ośmiostanowiskowy parking dla tirów oraz zaplecze sanitarne dla kierowców.

Klienci nowej stacji mają do dyspozycji aż siedem stanowisk do tankowania, z czego cztery oferują pełną gamę paliw: benzynę Pb-95, Pb-98i olej napędowy, natomiast piąte stanowisko dedykowano dla gazu LPG.

Dwa kolejne stanowiska zaopatrzone są w dystrybutor umożliwiający szybkie tankowanie ON TIR.

Mocną stroną stacji w Grodzisku Wielkopolskim, podobnie jak innych działających przy supermarketach Intermarché, jest  gwarancją wysokiej jakości oferowanych produktów. Paliwa dostarczane są przez dostawców Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A.

Jako jedyna sieć handlowa, podajemy do publicznej wiadomości, kto jest naszym dostawcą paliw i gazu LPG, to też wpływa na wzrost wiarygodności i na wybór naszych stacji.

– mówi Aleksander Hołoga, odpowiedzialny za rozwój stacji Intermarché w Polsce.

Ponadto przy stacji działa czynny cała dobę sklepik o powierzchni ok. 80 m2, w którym dostępne są artykuły i akcesoria motoryzacyjne, produkty spożywcze, papierosy i alkohol.  Dla wygody klientów stworzony został także kącik gastronomiczny  z hot dogami, zapiekankami oraz świeżo parzoną kawą. Kierowcy TIR mają także możliwość skorzystania z prysznica.

Mocną stroną stacji działających przy supermarketach Intermarché, jest możliwie najniższa cena oferowanych produktów z gwarancją wysokiej jakości. W mniejszych i średnich miastach gdzie głownie funkcjonują supermarkety Grupy Muszkieterów cena jest głównym kryterium wyboru stacji. Dodatkowo jakość paliw na stacjach należących do Grupy Muszkieterów jest na bieżąco kontrolowana przez Orlen Laboratorium, ponieważ stacja jest włączona do monitoringu jakości paliw BAQ.

Intermarché

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress