Nowa stacja Moya w Radzyniu Podlaskim

Stacja MOYA w Radzyniu PodlaskimOd 1 lipca w barwach sieci MOYA pracuje stacja paliw w Radzyniu Podlaskim, własność firmy Jaroszuk. To trzecia działająca stacja sieci MOYA w województwie lubelskim.

Stacja położona jest przy drodze krajowej nr 63 w Radzyniu Podlaskim, na wyjeździe w kierunku Wisznic i przejścia granicznego w Sławatyczach. Dzięki korzystnej lokalizacji stacja obsługuje zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy.

Obiekt, po przejściu rebrandingu, prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa (95,98, ON i LPG). Na stacji działa sklep oraz kącik Caffe MOYA, serwujący kawę, hot dogi i zapiekanki. Stacja posiada parking TIR, kierowcy korzystać mogą także z odkurzacza i kompresora. Na terenie obiektu działa zakład wulkanizacji. Stacja czynna jest 24h.

Stacja w Radzyniu Podlaskim jest trzecią działającą stacją sieci MOYA w województwie lubelskim, jest też kolejną stacją MOYA położoną przy drogach krajowych prowadzących do wschodniej granicy państwa (po Kotuniu przy DK 2, Budach DK 17, Rutkach – Kossakach DK nr 8, Jarosławie DK nr 4 oraz Bargłowie Kościelnym DK nr 61).

Moya Stacja

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress