42 stacja paliw Intermarché w Polsce

Stacja paliw Intermarche Bielawa

fot. Intermarche

W ramach rozwoju własnej sieci stacji benzynowych Grupa Muszkieterów otworzyła kolejny punkt, tym razem w Bielawie,  w województwie dolnośląskim. Obecnie pod logo Intermarché działają 42 stacje paliw. Dzięki kolejnemu otwarciu Grupa Muszkieterów umocniła swoją pozycję wicelidera na rynku stacji przysklepowych w Polsce.

Nowa stacja posiada standardową ofertę: benzynę Pb-95, Pb-98, olej napędowy oraz gaz LPG. Zgodnie z polityką Grupy Muszkieterów ceny paliw na stacji są najniższe w danym mieście.

Mocną stroną stacji w Bielawie, podobnie jak innych działających przy supermarketach Intermarché, jest  gwarancją wysokiej jakości oferowanych produktów. Paliwa dostarczane są przez dostawców Orlen PetroCentrum Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A.

Jako jedyna sieć handlowa, podajemy do publicznej wiadomości, kto jest naszym dostawcą paliw i gazu LPG, to też wpływa na wzrost wiarygodności i na wybór naszych stacji.

– mówi Aleksander Hołoga, odpowiedzialny za rozwój stacji Intermarché w Polsce .

Jakość paliw na stacjach należących do Grupy Muszkieterów jest również na bieżąco kontrolowana przez Orlen Laboratorium, ponieważ stacja jest włączona do monitoringu jakości paliw BAQ. Stacja wyposażona jest w dystrybutory portugalskiej firmy Petrotec.

Ponadto przy stacji działa trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa oraz sklepik o powierzchni ok. 90 m2, w którym dostępne są artykuły motoryzacyjne, spożywcze, papierosy i alkohol.  Dla wygody klientów stworzony został także kącik gastronomiczny z hot dogami oraz świeżo parzoną kawą.

Stacje paliw budowane przy sklepach Intermarché to stały element strategii, który zakłada uzupełnienie oferty jej sklepów. Docelowo stacje benzynowe będą funkcjonować przy każdym supermarkecie Intermarché, jeśli tylko ich uruchomienie będzie tam możliwe.

Intermarché

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress