Shell Polska otworzył kolejną, własną stację paliw Koninie

Shell Konin Zatorze

fot. Royal Dutch Shell

Stacja paliw Shell Polska zlokalizowana jest w Koninie przy ulicy Chopina 32. Placówka oferuje wszystkie rodzaje paliw: Shell V-Power Diesel, Shell V-Power, Shell V-Power Racing, Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel oraz LPG.

Na stacji można dodatkowo kupić przekąski oferowane przez koncept gastronomiczny Deli2Go. Stacja akceptuje karty paliwowe euroShell, UTA, DKV. Dostępna jest również pełna opcja programu lojalnościowego Shell SMART.

To kolejna ważna inwestycja Shell. Ta stacja to dla nas zarówno nowi klienci, którzy czekali na możliwość zakupu paliw Shell V-Power i Shell FuelSave, jak i  możliwość zakupu naszych smacznych produktów gastronomicznych. W sumie sieć stacji Shell w Polsce liczy 374 stacje, w tym 310 stacji własnych i 64 partnerskie.

– mówi Paweł Odrzywołek, Dyrektor Działu Stacji Paliw Shell Polska.

Shell jest obecny w Polsce od 1992 roku. Działalność obejmuje biznes Retail (sieć stacji i sklepów Shell, łącznie blisko 400 obiektów w całym kraju, oferujące pełną gamę usług od sprzedaży paliwa po myjnie oraz fast food, Karty paliwowe euroShell), oleje i smary, hurtowe dostawy paliw dla dystrybutorów, transportu i przemysłu, program lojalnościowy – clubSmart.  Z początkiem 2013 roku biznes Shell Aviation wkroczył na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce. W Zabierzowie koło Krakowa od 2006 roku działa Shell Business Service Centre, które jest jednym z największych centrów usług dla biznesu działających w Polsce i zarazem jednostką, która wyróżnia się w kraju pod względem zaawansowania obsługiwanych zadań i kompetencji pracowników.

Royal Dutch Shell

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress