Nowy Hot Dog na stacjach Statoil

Na początku marca br. oferta żywnościowa dla klientów firmy Statoil Fuel & Retail Polska zostanie wzbogacona o nowego, atrakcyjnego cenowo hot-doga z grilla, który dostępny będzie na blisko 300 stacjach Statoil w całej Polsce. Klienci będą więc mieli możliwość wyboru pomiędzy hot-dogiem XXL, hot-dogiem standard, a jego nową, lżejszą wersją. To, co zdecydowanie wyróżnia nowego hot-doga to jego atrakcyjna cena 2,50 zł.

Hot Dog Statoil

Stacje Statoil, jako pierwsze w Polsce wprowadziły hot dogi do swojej oferty już w 1999 roku. Przez te lata hot-dogi na Statoil stały się popularną przekąską wśród klientów, kojarzącą się ze stacją Statoil. Wielu klientów poszukuje dziś sprawdzonej jakości przekąsek. Coraz bardziej popularne, szczególnie wobec zbliżającego się sezonu letniego, są przekąski mniejsze, lekkie i mniej kaloryczne. Dla klientów poszukujących takich właśnie produktów stworzony został nowy hot-dog z grilla.

Nowy Hot Dog składa się z parówki i mniejszej opiekanej bułki. Do wyboru jest musztarda, keczup lub majonez. Parówki są na bieżąco podgrzewane na grillu, dzięki czemu klient otrzyma produkt w krótkim czasie.

Hot-dog Statoil jest flagowym produktem w naszej ofercie żywnościowej. Firma kojarzona jest nie tylko z wysoką jakością paliw, ale ze smacznym hot-dogiem, będącym atrakcyjną przekąską dla dużych i małych klientów. Teraz wprowadzamy nową wersję hot doga, który z pewnością znajdzie swoich amatorów.

– mówi Aleksandra Machnicka, Dyrektor Działu Convenience.

Oferta żywnościowa Statoil Made To Go obejmuje hot-dogi, tortilla, rollerburgery, kanapki, sałatki, świeże owoce i warzywa oraz napoje: świeżo parzoną kawę, świeżo wyciskany sok z pomarańczy, wodę mineralną. Wszystkie produkty Made To Go przygotowywane są z najwyższej jakości składników. Made To Go to gwarancja świeżości i wysokiej jakości.

Made To Go to marka własna Statoil stworzona dla wszystkich produktów żywnościowych dostępnych na stacjach Statoil w Europie. Oferta ta jest stale rozwijana i urozmaicana, tak, aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie.

Firma Statoil Fuel & Retail Polska, obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć liczącą ok. 360 stacji paliw. Firma zatrudnia w Polsce ok 2750 pracowników i jest częścią spółki Statoil Fuel & Retail, wiodącej skandynawskiej firmy detalicznej, sprzedającej paliwa transportowe poprzez sieć 2.300 stacji paliw w Norwegii, Danii, Szwecji, Polsce, Estonii, Rosji na Łotwie i Litwie. Oferta firmy Statoil Fuel & Retail obejmuje również paliwo lotnicze, żeglugowe, oleje i smary oraz produkty chemiczne.

Statoil Fuel & Retail Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress