Otwarcie nowej stacji Statoil w Warszawie

Statoil Płochocińska Warszawa

fot. Statoil

W dniu 26 lutego br. firma Statoil Fuel & Retail Polska otworzyła nową stację paliw w Warszawie. Nowa stacja typu premium zlokalizowana jest przy ulicy Płochocińskiej (na Białołęce). Jest to 26 obiekt Statoil w stolicy i 358 w sieci firmy w Polsce.

Nowa stacja Statoil w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Płochocińskiej 200 na drodze wojewódzkiej nr 633 w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego. Na stacji znajdują się trzy dwustronne dystrybutory, na których dostępne są następujące rodzaje paliw: benzyny Suprema 98, Eurosuper 95, olej napędowy Supra Diesel oraz Arctic Diesel Gold.

Stacja czynna jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W sklepie o powierzchni 68 m2, klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze, przemysłowe oraz akcesoria do pielęgnacji samochodów. Dla klientów przygotowana została również oferta gastronomiczna Made To Go (zimne i ciepłe przekąski, hot dogi, gorąca kawa i napoje. Rodzicom podróżującym z małymi dziećmi stacja oferuje przewijak.

Nowa stacja paliw Statoil akceptuje międzynarodowe karty paliwowe Routex, DKV, UTA, inne karty płatnicze umożliwiające tankowanie bezgotówkowe oraz karty programu lojalnościowego Premium Club.

Statoil

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress