Nowa Stacja Kontroli Pojazdów Huzar w Sielcu

Myjnia i stacja kontroli Huzar

fot. POLpetro

Na początku roku przy stacji paliw Huzar w Sielcu k. Czerwińska, należącej do firmy Auto-Gaz Mechanika Pojazdowa Krzysztof Jarosiewicz, swoją działalność rozpoczęła nowoczesna stacja kontroli pojazdów, wykonująca okresowe przeglądy samochodów. Jak zapowiada właściciel, nie jest to koniec inwestycji.

Jeszcze w pierwszym półroczu 2013 roku, w nowopowstałym budynku, uruchomiony zostanie jeszcze warsztat samochodowy świadczący typowe usługi mechaniki samochodowej.

Stacja Paliw w Sielcu powstała w 2010 roku i od samego początku działa w barwach PSP Huzar. W 2012 roku rozszerzyła swoją działalność o dwustanowiskową bezdotykową myjnię samochodową. Po uruchomieniu warsztatu samochodowego stanie się prawdziwym lokalnym kompleksem motoryzacyjnym świadczącym wszechstronne usługi dla mieszkańców regionu.

POLpetro

1 koment.

  • 12 paź 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

    Poza stacją paliw całą resztę oceniam tragicznie. Jeśli chodzi o mechanikę, nie wiedzą o co chodzi. Naciągacze dla których podstawą jest rachunek a nie zadowolenie klienta. Jak można złoić kupę kasy i nie wymienić części które były zużyte wpierając że jest to zrobione.
    Właściciel zamiast dbać o klienta odpycha go swoim brakiem wychowania, wrodzonym lub nabytym chamstwem. Gbur nie potrafi rozmawiać z klientami, uważa że skoro jest właścicielem, nie obowiązują go kolejki- „bo to moja stacja” i wszystko jasne.
    Nie zostawię tam nawet złamanego grosza i będę do tego przekonywał każdego na każdym kroku.
    Chamstwo, buractwo, zarozumiałość- ot cała definicja.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress