Jak w podróż to z kartą Lotos Biznes

Dzięki kartom LOTOS Biznes można wygodnie kupić paliwo na stacjach własnych i partnerskich sieci LOTOS w całej Polsce. A to nie wszystko – od niedawna w ramach programu flotowego LOTOS Biznes, możliwe jest również regulowanie opłat za przejazd drogami i autostradami w Europie.

Lotos

Korzyść z posiadania kart LOTOS Biznes to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu, bo zakupy są bezgotówkowe, a za wszystkie transakcje dokonane kartami wystawiane są zbiorcze faktury z ustalanym indywidualnie odroczonym terminem płatności. Oszczędność pieniędzy wynika z dedykowanych użytkownikom rabatów, których poziom i forma są  zależne od wielkości realizowanych zakupów.

Nowości w programie LOTOS Biznes to m.in. efekt porozumienia z holenderską spółką Multi Service Toll. – Od stycznia tego roku dzięki naszej współpracy klienci LOTOS Biznes mogą regulować opłaty za przejazdy europejskimi drogami i autostradami. Tylko w Niemczech i Francji, dwóch powszechnie odwiedzanych przez Polaków krajach, dotyczy to ponad 21 tysięcy km tras.

– wymienia Stanisław Kubiak, kierownik projektu w dziale klientów flotowych LOTOS Paliwa.

Bezpiecznie i wygodnie

Karty LOTOS Biznes są zabezpieczone podobnie jak karty bankomatowe – do każdej z nich przypisany jest indywidualny kod PIN. Karta może być wystawiona na pojazd, na osobę, na pojazd i osobę lub na firmę.

Użytkownik ma możliwość określenia ilościowych i/lub wartościowych limitów zakupów zgodnie ze swoimi potrzebami. Ma prawo je dowolnie zmieniać – bez konieczności wymiany karty. Transakcje nie muszą dotyczyć tylko zakupu paliw. Klient może zdecydować, by kartą dało się płacić także za artykuły sklepowe na stacji, np. oleje, akcesoria, a nawet myjnię.

Karty LOTOS Biznes działają w ramach internetowego serwisu transakcyjnego. Dzięki niemu klienci – właściciele floty – mogą na bieżąco monitorować realizowane przez swoich kierowców transakcje, tworzyć raporty, sprawdzać warunki umowy lub zamawiać i blokować karty.

Przewoźnikom międzynarodowym LOTOS we współpracy z koncernem ExxonMobil proponuje również sprawdzoną od lat kartę – LOTOS ESSO CARD. Obejmuje ona bezgotówkowe zakupy na stacjach paliw sieci ESSO oraz na stacjach partnerskich w Europie (takich punktów jest ponad 13 tys.) Usługa obejmuje zwrot zagranicznego podatku VAT, umożliwia regulowanie płatności za przejazdy autostradowe w krajach Beneluksu, Danii i Szwecji, w których obowiązuje Eurowinieta. Kartą LOTOS ESSO CARD klienci mogą płacić również myto w Niemczech, Austrii, w Republice Czeskiej oraz za przejazdy przez Szwajcarię, tunele Mont Blanc, Karawanken i Arlberg oraz tunele w Norwegii.

Lotos

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress