Circle K wprowadza abonament na myjnię

Circle K wprowadza subskrypcję na myjnięZ myślą o klientach korzystających z myjni automatycznych, Circle K wprowadza nowy model subskrypcyjny przy zakupie usługi. W ramach abonamentu cena jednej myjni premium będzie niższa nawet o 26 zł. Oferta obowiązuje od 25 października i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci posiadający kartę lojalnościową EXTRA.

Subskrypcja obowiązuje na 144 stacjach Circle K, które posiadają myjnie automatyczne. Decydując się na miesięczny abonament w wysokości 160 zł, można skorzystać z max. 10 myć premium. Regularna cena za jedną wizytę na myjni automatycznej to nawet 42 zł, zaś przy modelu subskrypcyjnym koszt wyniesie 16 zł. Klienci decydujący się na abonament zaoszczędzą nawet do 260 zł miesięcznie. Sieć przygotowała również ofertę specjalną obowiązującą do 13 grudnia 2023 r., w ramach której pierwsze 30 dni subskrypcji można nabyć już za 125 zł, co gwarantuje jednostkowy koszt mycia w wysokości 12,50 zł, czyli do 70% taniej od ceny pojedynczej usługi myjni premium.

Myjnia na stacji Circle K

Wprowadzone przez Circle K rozwiązanie to nie tylko możliwość uzyskania dodatkowych oszczędności, ale również wygoda. Uczestnicy programu lojalnościowego EXTRA mogą wykupić abonament w dogodnym momencie poprzez aplikację mobilną, podpinając do niej kartę płatniczą. Płatność za usługę odbywa się w pełni mobilnie, a klienci nie muszą wychodzić z samochodu, aby dokonać płatności przy kasie.

Jedną z ambicji Circle K jest dalszy rozwój formatu convenience, dzięki któremu nasi klienci mogą nie tylko zatankować, ale również odpocząć przy kawie, zjeść ciepły posiłek czy zrobić zakupy. Wielu z nich odwiedza nas także ze względu na usługę myjni automatycznej, z której regularnie korzystają. Co więcej, nasi klienci cenią sobie wygodne rozwiązania, które dają oszczędność czasu. To nas zainspirowało do wprowadzenia modelu subskrypcyjnego. Mamy nadzieję, że najnowsza propozycja zapewni kierowcom dodatkową wygodę, ale też pozwoli zaoszczędzić przy regularnym korzystaniu z myjni, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy szczególnie należy zadbać o samochód.

– mówi Renata Timoščik, Market Development Director w Circle K Polska.

Model subskrypcyjny jest kolejnym udogodnieniem oferowanym klientom korzystającym z myjni automatycznych Circle K. Sieć wprowadziła również możliwość uruchomienia programu mycia za pośrednictwem aplikacji bez konieczności wysiadania z pojazdu. Ponadto myjnie Circle K są wyposażone w najnowocześniejsze systemy myjące i miękkie szczotki, które nie uszkadzają lakieru.

Circle K Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress