Wielkopolskie i zachodniopomorskie z nowymi stacjami Total

Stacja Total JarocinTotal realizuje kolejny punkt planu inwestycyjnego, polegającego na otwieraniu stacji paliw pod własnym szyldem. Po województwie lubuskim przyszła pora na pierwszą stację w Wielkopolsce i drugą (po Białym Borze) na Pomorzu Zachodnim. Mieszkańcy tych regionów będą mogli zatankować paliwa na dwóch nowych stacjach francuskiego koncernu otwartych w Szczecinku i Jarocinie.

Na drogowej mapie Polski, przy drogach krajowych nr 11 i 12, pojawiły się dwie nowe stacje Total. Pierwsza znajduje się w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie), w którym krzyżują się drogi krajowe nr 11 i 20. Nowo otwarta stacja paliw ma w ofercie olej napędowy, dwa rodzaje benzyn – Super 95 oraz Excellium 98, a także gaz płynny LPG. Wszyscy podróżni mają możliwość posilenia się w Auto-barze z domowym jedzeniem, serwowanym w porcjach XXL oraz wypicia kawy. Klienci mogą dokonać płatności kartami flotowymi  Eurotrafic, UTA i DKV, które honorowane są w całej Europie. Kierowcy TiRów mogą zatankować z wysokowydajnego dystrybutora oleju napędowego. Specjalnie dla nich przygotowano również parking mieszczący 20 zestawów.

Druga stacja znajduje się w miejscowości Jarocin, w samym centrum przemysłowej strefy miasta. Lokalizacja blisko drogi krajowej nr 12 oraz nieopodal krajowej 11 i 15, a także wojewódzkiej 443 sprawia, że jest to dogodne miejsce do uzupełnienia baku. Koncern zapewnia tu najwyższej jakości paliwa – Excellium Diesel, Diesel, Super 95, LPG, a także wysokowydajny dystrybutor ON oraz sprawną obsługę klientów. W obiekcie akceptowana jest płatność kartami flotowymi Eurotrafic, UTA oraz DKV. Kierowcy pojazdów flotowych mają możliwość skorzystania z tej formy płatności na stacjach Total w całej Europie oraz na wielu stacjach partnerskich. W sumie to ponad 12 000 stacji paliw akceptujących płatność Eurotrafic.

Chcielibyśmy zapewnić naszym klientom komfort podróżowania, dlatego dopasowujemy nasze stacje do potrzeb zmotoryzowanych. W ostatnim czasie otworzyliśmy cztery nowe stacje, w trzech województwach. Większość przystosowana jest do obsługi klientów posiadających floty ciężkie oraz pracuje w systemie 24/7.

– powiedział Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

Z okazji otwarcia stacji, zarówno w Szczecinku jak i Jarocinie, można skorzystać z dedykowanych promocji. Każdy klient dostaje w prezencie jeden z  gadżetów Total, które mogą się przydać kierowcy i pasażerom.

Total Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress